Ben Bilmem Eşim Bilir 13 kasım pazar arabayı kim kazandı?


Ben Bilmem Eşim Bilir 13 kasım pazar  arabayı kim kazandı?

Hem eğlendiren hem de kazandıran yarışma programı bu haftada kazandırmaya devam ediyor. Kanal D’nin sevilen yarışma programı çiftlerle eğlenci anların yaşanmasına vesile oluyor. Bu haftaki 13 kasım finalinde arabayı hangi çiftin kazandığı merak ediliyor.

ben-bilmem-esim-bilir-13-kasim-pazar-arabayi-kim-kazandi

11 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayan stüdyo+ev formatının sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek’in yaptığı eğlenceli program Ben Bilmem Eşim Bilir, 13 kasım Pazar günü son model arabayı bir çiftimize vermek için Ufuk Özkan’ın sunumu ile izleyicilerle buluştu. Kıran kırana geçen eğlenceli ve zor oyunlarla çiftlerimiz kıyasıya bir mücadeleye giriştiler.

Dizi Haber Sitesi  Çarkıfelek 8 Ağustos Kim Ne Kazandı? Arabayı Kim Kazandı?

ben-bilmem-esim-bilir-13-kasim-pazar-arabayi-kim-kazandi-2

Dokunma oyunu, komanda oyunu, kıvırma ve cd fırlatma oyunları ile çiftlerimiz rakiplerine üstünlük sağlamaya çalıştılar. Hatırlamak isteyen ziyaretçilerimiz için çiftlerimizi bir kez daha hatırlayalım isterseniz; İstanbul’dan Fazilet ve Mert Topçu çifti, Sonya ve Hüseyin Işıklar çifti, Tuğba ve Ahmet Kıllıç çifti, Naime ve Yusuf Kırnık çifti, Senem ve Eyüp Can Tenekeci çifti ve Tuğba ve Kenan Kopuz çifti yarışmanın ev turunda yaruştıla. Ve ev yarışlarında finalist olan 4 yarışmacı çift stüdyo turunda araba için yarıştılar.

Dizi Haber Sitesi  Sensiz Olmaz 33. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Sonya ve Hüseyin Işıklar, Naime ve Yusuf Kırnık, Naime ve Yusuf Kırnık ve Tuğba ve Kenan Kopuz çifti son model araba için yarışan çiftlerimizdi.

Yarışmanın sonucunu en kısa zamanda haberimizden okuyabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın