Ben Bilmem Eşim Bilir 14 Kasım Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti Mi?


Ben Bilmem Eşim Bilir 14 Kasım Neden Yok?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Kanal D ekranlarında sevilerek izlenirken süpriz bir şekilde 14 Kasım Pazartesi günü ekranlara gelmedi. İzleyicinin hafta içi hergün Şule Zeybek ile ekranalra kilitlendiği yarışma programı normal şartlar altında 16:30 da başlaması gerekirken yayın akışından bir değişiklik oldu ve Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yerine Arka Sokaklar dizisinin tekrarları yayınlanmaya başladı.ben-bilmem-esim-bilir-14-kasim-yok-mu

Ben Bilmem Eşim Bilir 14 Kasım Neden Yayınlanmıyor? 

Ekranları başında hergün merakla beklediği Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’ni göremeyen izleyiciler 14 Kasım Ben Bilmem Eşim Bilir Var Mı? 14 Kasım Ben Bilmem Eşim Bilir  Yok Mu? 14 Kasım Ben Bilmem Eşim Bilir Neden Yok? 14 Kasım Ben Bilmem Eşim Bilir Neden Yayınlanmıyor? gibi sorularınn cevaplarını arar oldular. Üzülerek söyleyelim ki Ben Bilmem Eşim Bilir Evi düşen reytingleri ve reklam gelirleri üzerine artık haftaiçi gündüz kuşağından çıkartıldı.

Dizi Haber Sitesi  Ali Ekber Cevahir Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Dizide Kimler Oynuyor?

ben-bilmem-esim-bilir-14-kasim-yayinlanacak-mi

Ben Bilmem Eşim Bilir 14 Kasım Bitti Mi? Ne Zaman Yayınlanacak?

Hafta içerisinde yayın akışından çıkartılan Ben Bilmem Eşim Bilir Bitti Mi? Bitecek Mi? Bitiyor Mu? soruları akılları kurcalamaya devam etti. Ancak yeni bölümleri çekilmeye devam eden yarışma programının yayın saati gece 02:00 de yapılacak olup yine yarışmacılar hafta içi yarışacaklar ve hafta sonu Pazar günü Ufuk Özkan’ın sunduğu Haftanın Finalinde araba kazanmak için yarışmaya devam edecekler.

Dizi Haber Sitesi  Aşka Tutsak Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Ülkede Çekildi?

ben-bilmem-esim-bilir-14-kasim-yeni-bolum-ne-zaman-yayinlanacak

 

Sizce Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nin yayın saatinin değiştirilmesi ve gündüz kuşağından çıkartılması,hatta o saate yeni bir program koymak yerine var olan bir dizinin tekrarlarının konulması doğru bir karar mı? Bu Konuda Siz ne düşünüyorsunuz? Kıymetli yorumlarınız bizler için önemli düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

ben-bilmem-esim-bilir-14-kasim-neden-yok

Ben Bilmem Eşim Bilir 14 Kasım Yeni Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir 14 Kasım Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti Mi? (2 Yorum)

  1. Böyle saçma yayın saati olurmu ya? Gece kim seyredecek anlamadım. Yerine koydukları arka sokaklar reyting rekoru mu kıracak. Yıllardır temcit pilavı gibi her boşlukta o diziyi ekranda görmekten bıktım. Bir arada doktorlar vardı aynı mantıkla yayınlanan. Evlilik programlarını sevmeyenler için eğlenceli bir seçenekti ben bilmem eşim bilir. Çok üzüldüm doğrusu. Umarım güzel bir yayın saati ile tekrar ekranda olurlar .