Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Ağustos Final Biletini Kim Kazandı?


Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Ağustos Final Biletini Kim Aldı?

Kanal D ekranlarının sevilen aile programı Ben Bilmem Eşim Bilir evi her hafta olduğu gibi bu hafta da kazandırmaya devam ediyor. Evde bazen eğlenceli, bazen komik,bazen duygusal, bazen de gergin dakikalar yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta Salı günü Sedat ile Hakan arasında kavga çıkmış ve ortam gerilmişti. Daha sonra da Voleybol Manşet oyunu ile hem izleyiciler hem de yarışmacılar oldukça eğlenceli dakikalar geçirmişlerdi. Bu hafta da yine oldukça keyifli zamanlar yaşanırken yine haftanın final bileti için büyük bir mücadele olacak.

Dizi Haber Sitesi  Seni Kimler Aldı Zehra Gerçek Adı Ne? Oydadığı Diziler

ben-bilmem-esim-bilir-6-kasimda-arabayi-hangi-cift-kazanacak

Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Ağustos Final Biletini Kim Kazandı?

16 Ağustos Salı günü ben Bilmem Eşim Bilir evinde final biletini kim kazanacak? Finale kim gidecek? tüm bu soruların cevabını Salı günü yapılacak olan kıyasıya yarışmaların neticesinde hep birlikte göreceğiz. Final biletini hangi çift aldı? Hangi çift finale gitti şimdilik bunu yazamıyoruz ancak yarışmanın olduğu gün sitemizden takip edebilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Aşk Kafe Programı Formatı? Katılım Şartları Neler? Ne Zaman Başlıyor?

Çiftler, haftanın biletini almak için kıyasıya mücadele edecekler. Ben Bilmem Eşim Bilir 27. Bölüm 16 Ağustos Salı günü saat 16.00’da Kanal D’de!

Kanal D’nin, sunuculuğunu Şule Zeybek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde haftanın biletini almak için çiftler, kıyasıya mücadele edecekler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın