Ben Bilmem Eşim Bilir 17 Ağustos “Yumuşat-Yapıştır” Oyununu Kim Kazandı? Hangi Çift Kazandı

1

Ben Bilmem Eşim Bilir 17 Ağustos “Yumuşat-Yapıştır” Oyununu Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Kanal D ekranlarında tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada yine eğlenceli dakikalar yaşandı. Erkekler, “Yumuşat-Yapıştır” oyunu ile, eşlerinin attığı futbol topunu göğüslerinde yumuşatıp kaleye gol atıyorlar. Tabi bu gol atma işinde eşler de birbirine sert sözler söyleyebiliyorlar. Yanlış atılan top gol atmayı zorlaştırıyor. Hem yumuşatıp hem gol atabilmek her yiğidin harı değil.

Ben Bilmem Eşim Bilir 17 Ağustos Yumuşat Yapıştır Oyununu Kim Kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir 17 Ağustos “Yumuşat-Yapıştır” Oyununu Hangi Çift Kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 28. Bölüm 17 Ağustos Çarşamba günü saat 16.00’da Kanal D’de!  Erkekler, “Yumuşat-Yapıştır” oyunu ile, eşlerinin attığı futbol topunu göğüslerinde yumuşatıp kaleye gol atıyorlar. Bakalım haftanın 2. final biletini kim kazanacak,hangi çift araba alma şansını yakalayacak? Bu oyunu kazanan Haftanın finaline Ufuk Özkan’ın sunduğu Cuma akşamki yarışmaya katılacak ve araba kazanma şansını yakalayacak.Sizce Çarşamba günü final biletini kim kazanacak? Hangi çift alacak?

Ben Bilmem Eşim Bilir 17 Ağustos Gol Atma Oyununu Kim Kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir 17 Ağustos Neden Kavga Çıktı? Neden Tartıştılar? TıklayınızBen Bilmem Eşim Bilir 17 Ağustos Neden Kavga Çıktı

Ben Bilmem Eşim Bilir 17 Ağustosta Neler Oldu

https://www.youtube.com/watch?v=CJKDQHt0CyY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here