Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Ekim Arabayı Kim Kazandı? 23 Ekimde Hangi Çift Araba Kazandı?

1

Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Ekim Arabayı Kim Kazandı

Ufuk Özkan’ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali bu hafta da araba kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yapılan yarışmalar neticesinde final oyununa kalan Hazel-Ahmed çifti ve Burak-Sevtap çifti finalde yapılan basket topunu sektirerek sepete atma yarışmasında kıyasıya ter dökmüş ve kıyasıya yarışan çiftler arasından ilk 10 basketi yapan Burak Sevtap çifti arabanın sahibi olmuşlardı.

ben-bilmem-esim-bilir-23-ekim-arabayi-hangi-cift-kazanacak

Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Ekim’ de Hangi Çift Araba Kazandı,

Bu hafta da yine hafta içerisinde Şule Zeybek’in sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde yapılan yarışmalar neticesinde final biletlerini kazanan çiftler araba için ter dökecekler. En çok puana sahip olan iki çiftmiz final oyununa kalarak final neticesinde arabanın sahibi olacaklar. Sizce 23 Ekim Pazar Ben Bilmem Eşim Bilir Arabayı Kim Kazanacak? Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Ekimde hangi çift araba kazanacak?

ben-bilmem-esim-bilir-23-ekim-arabayi-kim-kazandi

Yapılan penaltı atışlarında ilk 10 sayıyı bulanın çift arabanın sahibi olacaktı. Penaltılar boyunca başa baş giden yarışmada Hazel Ahmed Çifti 8-7 önde giderken Zehra da kendi sırasında penaltı atamayınca Ahmed’in attığı gol ile avantaj 9-8 ile Ahmed Hazle çiftine geçti ve Hazel Ahmed çifti arabanın son sahibi oldu.

23 Ekim Ben Bilmem Eşim Bilir Neler Yaşandı?

https://www.youtube.com/watch?v=ofx1kAr7vqg

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here