Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylülde Arabayı Kim Kazandı? Hangi Çift Araba Kazandı?


Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylül Cuma Günü Arabayı Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finalinde Ufuk Özkan’ın suduğu yarışmada yarışmacılar araba sahibi olamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Özge ve Akın çifti hafta içinde aldığı 3000 puanla finale gelmişler ve final oyununa da kalarak Delikli Masa yarışmasını da kazanarak Araba sahibi olmuştu. Bu hafta da yine hafta içi biriktirdikleri puanlarla gelen yarışmacılarımızdan bakalım arabayı kim kazanacak. 23 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finalinde arabayı kim kazanacak? 23 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finalinde arabayı Hangi Çift kazanacak? 23 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finalinde arabayı kim kazanıyor? 23 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finalinde arabayı Hangi çift kazanıyor?

30-ekimde-ben-bilmem-esim-bilir-arabayi-hangi-cift-kazanacakDizi Haber Sitesi  Hayatımın Aşkı Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylül Cuma Hangi Çift Araba Kazandı?

Daha önceden haftanın finalinde araba kazanacak olan çiftlerden belli oluyor ancak yarışma kuralları gereği bizler bunu şimdi açıklayamıyoruz. En geç yarışmanın yapılacağı gün kimin kazandığını sizlerle buradan paylaşacağız.

Dizi Haber Sitesi  3 Nisan 2017 Survivor Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Büyük Tartışma.


ben-bilmem-esim-bilir-30-ekimde-arabi-hangi-cift-kazanacak

 

Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylül Kim Elendi? Hangi Çift Gitti? Tıklayınız

30-ekim-ben-bilmem-esim-bilir-arabayi-kazanan-cift

 

Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylül Haftanın Finali FragmanıSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın