Ben Bilmem Eşim Bilir 4 Ağustosta Lastikçi Oyununu Kim Kazandı? Finali Kim Kaldı?


Ben Bilmem Eşim Bilir 4 Ağustosta Lastikçi Oyununu Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir bu hafta 4. gününde 4 Ağustosta 19. bölümü ile karşımıza çıkıyor. Haftanın son yarışması olan klastikçi oyunu ile karşımıza çıkacak olan yarışmacılarımız bu yarışma ile finale gitmek için haftanın son biletini almaya çalışacaklar. Yarışmada bu defa 7 metre mesafede duran demirlere önce beyler, 5 lastiği demire takmaya sonra hanımlar ise 5 lastiği demirlere geçirmeye çalışacaklar. 10 lastiği en kısa sürede takmaya çalışan çift oyunun kazananı olacak.

Dizi Haber Sitesi  İçerde Dizisi Bugün Var mı?

ben-bilmem-esim-bilir-6-kasimda-arabayi-hangi-cift-kazanacak

Ben Bilmem Eşim Bilir 4 Ağustosta Lastikçi Oyununu Şampiyonu Kim?

Yarışmanın finalistini şimdilik biz de bilemiyoruz ancak yarışam esnasında anında sitemizden de paylaşılacaktır. Dün oynanan 3 ağustos yakan top oyunu esnasında kavga çıkmış ve oyunu hakan ve tuğba çifti kazanmıştı. Bi önceki gün 2 ağustosta da alın kadeh oyununu Sabit ve Esra çifti kazanmıştı bu hafta da Aygen Ve Sedat Çifti Kazandı.

Dizi Haber Sitesi  Aşk Laftan Anlamaz Hazal Kaçacak Mı, Yakalanacak Mı?

Aygen Ve Sadat Final Biletini Kime Verecek

Bildiğiniz gibi haftada 2 defa şampiyon olan çift 2. final biletini istediği bir çifte veriyor ve onu finale taşıyordu. Bu haftada 4 Ağustos günü Lastikçi oyununu kazanan Aygen ve Sedat final biletini minderde en iyi takla atan çifte vermeyi düşünüyor. Bakalım en iyi hangi çift takla atacak? Aygen ve Sedat haftanın final biletini daha önce söz verdiği Ahmet ve Hatice çiftine hediye etti.

Dizi Haber Sitesi  Poyraz Kareyel 15 Haziran Sezon Finalinde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

Ben Bilmem Eşim Bilir 4 Ağustosta Finalisti Kim?Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın