Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Ağustos “Voleybol Manşet” Oyununu Kim Kazandı?


Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Ağustosta “Voleybol Manşet” Oyununu Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde haftanın 2. oyunu 9 Ağustos Salı günü oynanacak olan Voleybol Manşet Oyunu oldu.  Şule Zeybek’in sunduğu sevilerek izlenen Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde yine heyecanlı, Yine eğlenceli, yine keyifli yarışmalara sahne oluyor. Oyuncularımız voleybol manşet oyununda 2 dk içinde kaç top atabilecekleri konusunda iddiaya giriyorlar.

ben-bilmem-esim-bilir-6-kasimda-arabayi-hangi-cift-kazanacak

Dizi Haber Sitesi  Anne 17. Bölüm Cengiz (Berkay Ateş) Ölecek mi? Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

Ben Eşim Bilir 9 Ağustosta Final Biletini Kim Aldı?

Hanımların 2 dk içerisinde eşlerinin attığı topları manşetle sepetin içine atmaya çalaşacaklar.İddiasını tutturabilen yarışmacımız final biletini alacak ve Cuma akşamı Ufuk Özkan’ın sunduğu 12 Ağustosta yayınlanacak olan Haftanın finalinde araba alma şansını yakalayacaklar. Bakalım 9 Ağustos Salı günü Final Biletini Kim Kazanacak?

Yarışmada yeni gelen Akın- Özge çifti sepete manşetle 5 adet top atarken Ahmet-Hatice çifti hiç atamadı. Hakan- Tuğba çifti de 2 tane attı. Aygen Sedat Çifti de Hakan’ın yüzünden ihtar yedi.  Sabit ve Esra çifti ise 3 topu sepete attı ancak Akın ve Özge çiftini geçemedi. Tuğba ve Buğra ise fileye 19 top atarak  Akın-Özge Çifti’ni geçti ve final biletinin sahibi olmayı başardı. 9 Ağustos voleybol manşet oyununu Tuğba- Buğra çifti kazanarak final biletinin sahibi oldu.

Dizi Haber Sitesi  Borda Bereliler Suriye Arda Esen Kim? Hayatı? Karakteri?

Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Ağustosta Sedat ile Hakan Neden Kavga Etti? Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın