Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Çıkan Kavgada Kim Haklı?


Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Çıkan Kavgada Kim Haklı?

Ben Bilmem Eşim Bilir evinde eğlenceli dakikalar yaşandığı gibi zaman zaman tartışmalı ve gergin anlar da yaşanıyor. Bugün sabah kahvaltıda çıkan gerginlik gün boyu evin havasına yansıdı. Hakan ile Ahmet arasında çıkan tartışma daha sonra Hakan’ın Sedat-Aygen çiftine ihtar aldırması üzerine daha da tırmandı.

Dizi Haber Sitesi  Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylül Kim Elendi? Hangi Çift Gitti?

ben-bilmem-esim-bilir-30-ekimde-arabi-hangi-cift-kazanacak

 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Kavga Neden Çıktı?

Hakan’ın bu hafta kendisini yıldızsız odaya veren Ahmet-HAtice çiftine hırsını daha sonra onlarla birlikte hareket eden Sedat-Aygen çiftine de sıçratması ortamı iyiden iyiye gerdi. Dolayısıyla izleyiciler de bu kavganın nedenini merak ediyor. Birbirini çekemeyen sevemeyen çiftler zaman zaman böyle kavgalar ediyor. Aynı evin içinde birbirini tanımayan bu kadar çiftin bir arada yaşaması kolay değil. Ancak burada Hakan’ın sağa sola saldırması ortamın gerilmesine ve kavgaların çıkmasına sebep oluyor. Sizce Kim haklı kim haksız,bizimle paylaşablirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Çıkan Kavgada Kim Haklı? (3 Yorum)

  1. 9 Agustos günü çıkan kavgada ağir sözler ve tavırlarla tahrik çok fazla idi. Sabah mutfakta başlayan sözlerin arasindaAygene ait olduğu söylenen lif üzerine yapilan konusmalarda TuĞba’nin ” bir an önce kaldırılsın yoksa benim eşim yemeyi cik sevdiği için onu da yiyebilir” cümlesi Sedat in tepki vermesinin başlangıcı idi. Eşine ait olan lif için bu tur konusma çok ağırdır.
    Yine TuĞba’nin mutfaktan Sedati çıkarmak için dayı dayı tavırları çok rahatsız edici idi. Sedat – Aygen’ e ihtar verilirken Hakan göz ardı edilmemeliydi.