Ben Bilmem Eşim Bilir Evi TUĞBA – HAKAN BALOĞLU Çiftinin Hikayesi? Hakan Baloğlu Neden Ağladı


Ben Bilmem Eşim Bilir Evi  TUĞBA – HAKAN BALOĞLU Çiftinin Hikayesi

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde yarışmalar ve oyunlarla eğlenceli dakikalar yaşandığı gibi zaman zaman da çiftlerin dram dolu hayat hikayeleri duygusal anlar yaşanmasına sebep oluyor. Programa yeni katılan TUĞBA – HAKAN BALOĞLU Çiftinin Hikayesi de izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Çiftin hayat hikayesini dinleyen hem ydiğer yarışmacıalr hem de izleyenler göz yaşlarına hakim olamadı.

Dizi Haber Sitesi  Yeter Miray Kimdir? Gerçek Adı,Boyu,Kilosu,Yaşı, Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi

30-ekimde-ben-bilmem-esim-bilir-arabi-kim-kazanacak

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi HAKAN BALOĞLU 2 Ağustosta Neden Ağladı

Hakan Baloğlu hayat hikayesini anlatırken maddi yetersizliklerden dolayı çektiği sıkıntılarını yarışma sonucu gerçekleştirmek istediği hayallerrini paylaşırken göz yaşlarını tutamadı. Hakan Baloğlu oğlunun bisiklet istediğini ancak hem günlük geçimlerini sağlayıp hem de ayrıca çocuk için bisiklet alacak paralarının olmadığını anlattığı andan hem kendisi duygulandı hem diğer yarışmacıları hem de izleyicileri göz yaşına boğdu.Özellikle de bir baba için evladının en samimi duyguları ile istediği en doğal hakkı olan bir bisikleti alamamak ve bunu ona alamayacağını söylemenin ne kadar zor olduğunu söylemesi duygusal bir zirve yaşanmasına sebep oldu. Umarız yarışmada umduğunu bulurlar ve hayallerini gerçekleştirirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi TUĞBA – HAKAN BALOĞLU Çiftinin Hikayesi? Hakan Baloğlu Neden Ağladı (1 Yorum)

  1. hakan kesinlikle oynuyor. belkide anlattıkları doğrusur. lakin giyime ve hal hareketlere bakılınca anlattığının bu kadar olacağını sanmıyorum. kıyafete makyaja ve anlattıklarına bakılınca ekranada oynuyor bence. herkes bir amaç için burda ama hakan tipik bir piskolejik bozukluk var oda kendini üstün görmek ve böbürlenmek….