Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Yeni Kurallar Neler? Yarışmanın Yeni Şartları Neler?


Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Yeni Kurallar Neler,

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yaz sezonunun bitmesiyle yazlık evden kışlık eve geçtiler. Dolayısıyla evle birlikte hem yarışmacılar hem de kuralları değişti. Yeni kuralları sizler için araştırdık. Bakalım Ben Bilmem Eşim Bilir Evinin değişen yeni kuralları neler.

ben-bilmem-esim-bilir-yeni-yarisma-formati-ne

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmanın Yeni Şartları Neler?

Öncelikle yazlık evde geçerli olan oyun kuralları aynen geçerli. Onlara ek olarak artık sadece evli çiftler değil sözlü ve nişanlı çiftler de yarışmaya başvuru yapabilecek. Ancak tabi Ufuk Özkan ve Şule Zeybek çiftleri ailelerin kendilerine emanet ettiklerini düşünerek sadece çiftlerden birisini Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde misafir edecekler diğerini de İstanbul’da ikamet ediyorsa kendi evinde dışardan geldiyse başka bir misafir hanede misafir edecekler.

Dizi Haber Sitesi  Nane, Lavanta, Kekik ve Biberiye gbi örnekleri olan bitki ailesinin adı

ben-bilmem-esim-bilir-evi-yeni-kurallari-neler

Bir diğer değişen yarışma kuralı da daha önce haftada bir çift elenip yeni bir çift eve gelirken şimdi her hafta 6 çift içerisinden sadece 1 çift araba sahibi olurken diğer tüm çiftler değişecek. Yani her hafta 6 çift gidecek 6 yeni çift gelecek. Dolayısıyla haftanın eleme oylaması da yapılmayacak.

Dizi Haber Sitesi  Para Odası 22 Ağustosta Neler Oldu? Kim Ne Kadar Kazandı?

ben-bilmem-esim-bilir-evi-yeni-sartlari-ne

Ben Bilmem Eşim Bilir Yeni Formatı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın