Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 2016-2017 Sezonu Yarışmacıları kimler?Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında yarışmacı nasıl olunur?


Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 2016-2017 Sezonu Yarışmacıları kimler?Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında yarışmacı nasıl olunur?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 2016-2017 Sezonu Yarışmacıları kimler1KANAL D nin ender yarışma programlarından Ben Bilmem Eşim Bilir yeni sezon için yarışmacı seçimlerine başladı. Yine bomba gibi bir sezonla seyircilerin karşısına çıkmak için gün sayan programın yeni sezon hazırlıkları  tüm hızıyla devam ediyor en kısa zamanda yeni dönemde izleyicilerle buluşacağı söyleniyor .kanal D ekranlarında büyükten küçüğe her yaş grubuna hitap eden bi yarışma.

Dizi Haber Sitesi  Yalancısın Sevgilim Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlıyor?


Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 2016-2017 Sezonu Yarışmacıları kimler2

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında yarışmacı nasıl olunur?

Sevgililerin ,nişanlıların,evlilerin birbirini tanıyıp tanımadığını eğlenceli şekilde ortaya çıkaran Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında yarışmacı nasıl olunacağı hakkında kısa bir bilgi verecek olursak;önce Kanal D nin wep sitesinde bulunan balantıyı tıklayarak karşımıza çıkan formu dolduruyoruz.Gerekli incelemeler yapıldığında yetkili kişiler yarışmacı olacak kişilerle sütüdyoda görüşerek yarışmaya katılmaları sağlanıyor.Ayrıntıları buradan paylaşmaya devam edeceğiz.Dizi Haber Sitesi  İstanbullu Gelin Neslihan Yeldan Kim? Yaşı? Boyu? Karakteri?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın