Beni Affet 1162. Bölüm Fragmanı Neler Olacak?

0

Star Tv’nin en çok izlenen dizilerinden Beni Affet 14 nisan yeni bölümünde Osman Murat ile Zühre biraraya gelip Yüzleşiyorlar üçünün arasındaki büyük yüzleşmede neler yaşanacak. öte yandan velayet davası öncesi aniden kaçırılan Güneş’in ortdan ansızın kaybolması Yaman ile Feride’yi büyük şoka uğratır. Geride iel Yaman ise Güneş’in kimin kaçırdığının peşine düşerler.Güneşi tam aramaya çıkan Yaman ile Feride eve gelen bir telefonla ne yapacaklarını şaşırırlar. peki Yaman ile Feride’ye telefon açan Esraerngiz kişi kim ve onlara ne söledide Vazgeçtiler.

Beni Affet 1162. Bölüm Fragmanı Neler Olacak?

herşeyden habersiz Filiz ile konuşmaya giden Zühre karşısında Murat ile Osmanı görür. ve üçlü arasındaki çözülemeyen sorun nihayet çözülecek duruma gelir. Zühre Murat ile osman ile yüzleşir.öte yandan birbirlerine artık aşık olan Ateş ile Gülüm arasındada sıcak anlar yaşanıyor. Bir yandan Ankara’yı gezen gözde çift diğer yandan ise birbirlerine olan aşklarını tartarlar. Ateş ile Gülüm arasında yeni bölümde neler yaşanacak.

Diğer yandan oğlunun öldüğünü asla kabullenmeyen sevgi ise oğlunun yaşadığını kanıtlamak isteyen Sevgi oğlunun mezarını akzarken polisler tarafından gözaltına alınıp karakola götürülür. Karakolda ifade veren Sevgi öğrendikleriylede büyük bir şok geçirir. Sebgi polislerden ne öğreniyor.diğer yandan Kader ise Yiğit’in Ceylan hakkında sölediklerinin gerçek olduğunu kanıtlamak için Ceylan ile Neriman’ın gittiği parka gider.

Ama Kaderi o Parka Büyük bir sürpriz bekliyor. Kader gerçekleri o parkta öğrenecekmi?Sevgi oğlunun yaşadığını ortaya çıkarıcakmı Ateş ile Gülüm arasında neler yaşanacak. Zühre Osman Murat Arasın yeni bölümde neler olacak.Beni Affet yeni bölüm nefesleri eksecek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here