Beni Affet 14 Haziran 999 Bölümde Neler Olacak


Beni Affet 14 Haziranda Neler Olacak

Beni Affet star tv ekranlarında hafta içi hergün evlere misafir olarak izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor.Daha önce Demir’in tuzağına düşen Kemal bi şekilde kurtulur. Demir’in yaptıklarının hesabını sormak için elinden geleni yapacaktır.

Beni Affet Demir Faruk'u öldürür

Osman Kozan evladının yanındadır, hepsinden de öte, “Bahar” yanındadır ve bu tuzaktan kurtulur ikili ve sıcak bir yakınlaşmanın ortasında bulurlar kendilerini.. İki aşık, her şeye rağmen, inadına aşk demektedirler, Demir ise bu işi bırakmaya niyetli değildir.. Kemal’i hapse attırmak için elinden geleni ardına koymaz, ama o da öğrenecektir Kemal’le Bahar’ın aşklarının ne kadar güçlü olduğunu.Kemal ve Bahar, Faruk’un öldürüldüğü yerde bulunan silahı evlerinin bahçesine gömer. Oğlunu içine girdiği bu tuzaktan kurtarmak isteyen Osman, cinayet günü Kemal’in başka bir yerde olduğunu gösteren bir plan kurar.

Beni Affet  999 Bölümde Neler Olacak

Ünal’ın vurduğu Reyhan ölmüş ve Murat yıkılmıştır. İntikamını almak için Ünal’ın peşine düşen Murat Ünal’ı öldürecek mi yoksa Ünal hapse mi girecek? tüm sorularımızın cevabı 14 haziran Salı günü yayınlanacak olan 999. Bölümde ekranlara gelecek. Elif ile Umut da reklam çekimlerinde aralarına giren kadınlar yüzünden birbirlerini kıskanırlar. Umarız bu reklam işi aralarını açıp ayrılmazlar. Reyhan’ın cenazesine gelen Erol, kızının ölümü için Murat’ı suçlar. Cüneyt, Murat’ı korur ve Erol’a hakettiği dersi verir.

Dizi Haber Sitesi  Beşiktaş Vodafone Arena Stadı Teknik Özellikleri Neler? Ses Sistemi-Güvenlik Sistemi-Kapasite?

Beni Affet Murat Reyhan'ın intikamını alacak mı

Çektiği reklamın Türkiye’de de yayınlandığını gören Umut çılgına döner. Her şeyin ortaya çıkacağından endişelenen Solmaz, hastanede yatan Ahmet’in yanına gider ve serumuna zehir enjekte eder. Sedat ve Feride gerçekleri konuşmak için yüzleşir. Sedat’ın tehditlerinden yılan Feride ona Cüneyt’i sevdiğini haykırır.

Beni Affet 15 Haziran 1000. Bölümde Neler Olacak?Ahmet Ölecek mi tıklayınız.Beni Affet Ahmet Ölecek mi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın