Beni Affet 20 Ekim Neler Olacak, Özeti, İpuçları


Beni Affet 20 Ekim Neler Olacak,

Star Tv’nin sevilen günlük dizisi Beni Affet izleyicisini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Demir’in dikkatini çekmekten korkan Bahar, yaralı halde olan Onur’u kendi evine götürür. Bahar, Demir’e yalan söyler ve tüm gece yaralı haldeki Onur’a bakar. Bahar ve Onur arasında yaşananlar, Bahar’ı Demir’den birlikte intikam almak konusunda ikna eder.

Dizi Haber Sitesi  Aşk Laftan Anlamaz 11 Şubat Neden Yok?Bitti mi Yayından mı Kaldırıldı

beni-affet-20-ekim-ozeti

Beni Affet 20 Ekim Özeti,

Bahar’ı Onur ile birlikte gören komşuları Demir’e Bahar’ı oralarda gördüğünü söyler ve Demir’i şüphelendirir. Eve gelen Mahir ve Kader’in Neriman’ı yakalayıp yakalamayacağı ise merak konusudur.Cüneyt, Feride ve Eylül’ün hayatında dönüm noktası olan yangını araştıran bir polise ulaşır.

beni-affet-20-ekim-ipuclari

Beni Affet 20 Ekim İpuçları

Geçmişle ilgili sır perdesi sonunda aralanmaya başlar. Feride, şirkette Hasret’e iş öğretirken onun Sedat’la buluşma planı yaptığına şahit olur. Takibe başlayan Feride Hasret ile Sedat’ın buluştuklarını görü ve babasına haber verir. Osman babaya yakalanan Sedat ve Hasret Osman baba ile Feride’ye yakalanmışlardır.  Osman ise evden ayrılan Yıldız’la tartışır ve ona büyük bir rest çeker.

Dizi Haber Sitesi  En İyi Benim Özgür Şahin 21 Ekim Cuma Kimi Seçti? Kimi Seçecek?

beni-affet-20-ekim-fragmani

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın