Beni Affet 23 Eylülde Neler Olacak? Özeti, ip Uçları?


Beni Affet 23 Eylülde Neler Olacak?

Beni Affet Star Tv ekranlarında yeni sezonda da fırtınalar estirmeye devam ediyor. Dizide Kemal’in ölümünün arkasından yıkılan Bahar artık kendisini toparlamaya başladı.Feride ise Osman bebeğin eve gelmesiyle Hasret’in tekrar içlerine gireceğinden endişelidir. Cüneyt de bebeğin kendisinden olmadığından emindir ancak tuzak kurulmuş bir kere. DNA testi bile Cüneyt’in bebeği olduğuna işaret etmektedir.

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor Yaparım Bilirsin Şarkısı ve Sözleri 29 Haziran

beni-affet-4-kasim-neler-olacak-ozeti-fragmani-ipuclari6

Beni Affet 23 Eylül Özeti,İp Uçları?

Zühre Yıldız’ı hastaneden çıkarmış ancak hem kocasının hem de bebeğinin ölümüyle sarsılan Yıldız Ruh gibi dolaşırken Feride ile Hasret’in evine giderler. Orada Osman bebeği kucağına alan Yıldız adeta hissetmiş gibi olsa gerek kendi bebeği gibi bağrına basmıştır. Murat da hapisten çıktığını kimseye söylememiş ve Ünal’ın peşine düşmüştür.

Dizi Haber Sitesi  Hayat Sevince Güzel Ne Haber Aşktan Şarkısı ve Sözleri

 

Umut Bahar’ın neden bu hale düştüğünü öğrenmek için Bahar’ı konuşturmaya çalışır ve aldığı ilaçların ne işe yaradığını Bahar’a nasıl zarar verdiğini öğrenir. Umut Bahar’ı bu ilaçları içmemesi için uyarırken Demir bunları duymuş ve Umut’u Bahar’dan uzaklaştırmak istemiştir.

beni-affet-4-kasim-neler-olacak-ozeti-fragmani-ipuclari5

Bakalım 23 Eylül Cuma günü Cüneyt bebeğin kendisinden olmadığını nasıl ispat edecek, Demir ile Umut arasında neler yaşanacak?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 23 Eylülde Neler Olacak? Özeti, ip Uçları? (1 Yorum)

  1. kemal geri dönsünnnnnnnnnnnnnnn dizi saati eski saatine geri çekilsin çalışan insanlarıda düşünün