Beni Affet 7-8 Nisan 951. 952. Bölümde Neler Olacak? Özeti, İp Uçları


Beni Affet 7 Nisan 951. Bölümde Neler Olacak? Özeti, İp Uçları

Feride ile Cüneyt evladı için karşıya karşıya gelmişlerdir. Ceneyit güneşi kesinlikle vermek istemiyor. Sedat2ın o evde olması bile kendi başına bir sorun görünüyor.Bundan dolayı iki sevgili karşı karşıya gelirler.Feride de güneş2in Hasretle kalmasına tahammül edemez. Bunun için Zehra herşeyi göze alıp kimliğini değiştirmek için karakola gider. Fakat Sedat bunu öğrenince çılgına döner ve Zehra’yı tehdit ederek karakoldan alır eve getirir

beni-affet-4-kasim-neler-olacak-ozeti-fragmani-ipuclari3

Dizi Haber Sitesi  Ölene Kadar "Bana Öyle Bakma Anlayacaklar" Şarkısı Ve Sözleri 2 Şubat

Cüneyt Feride’nin “her” şeyi geride bırakacak kadar ileri gittiğini ve göz yaşları içinde ağlarken görünce kalbi dayanamaz bu duruma. Feride’nin bu kadar acı çekmesi demek, kendisinin de acı çekmesi demektir ve Hasret’e eskisi kadar güvenmediği için, Güneş’i Feride’ye verir. Feride’yi dünyanın en mutlu insanı yapan Cüneyt, kızını o evde korumak için de bir önlem almıştır.

Beni Affet 8 Nisan 952. Bölümde Neler Olacak? Özeti, İp Uçları

Öte yandan, Ahmet’in serbest bırakılacak olması, Aziz’i deliye çevirir ve onu konuşturmak için elinden geleni yapmaya karar verirken, Sedat’ın halası Nimet’in çıkıp gelmesi bütün her şeyi allak bullak eder. Nimet “bu” evliliğin gerçek olduğunu sanmaktadır ama işlerin ne kadar karışık olduğunu öğrenmesi de çok zaman almayacaktır.

Dizi Haber Sitesi  Hayat Bazen Tatlıdır Nazan Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu,Yaşı, Sevgilisi ve Oynadığı Diziler?

beni-affet-3-kasim-neler-olacak-ozeti-fragmani-ipuclari8

Bu arada, Murat’la Reyhan arasında yaşananlarda yeni bir sayfa açılmaktadır, Erol vicdansızca Reyhan’ı birine satar, bu adam herkes tarafından bilinen tehlikeli bir adam, Ünal’dır ve Reyhan’la karşılaşması, bundan sonraki her şeyi etkileyecek türdendir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 7-8 Nisan 951. 952. Bölümde Neler Olacak? Özeti, İp Uçları (1 Yorum)

  1. İnanın artık hasret solmaz demir bıktım artık bunların her gün yüzünü görmekten yanımda oldalar inanın yüzlerine tükürücem bu ne ya bu nasıl dizi arkadaşlar yinemi sezon olcak artık gene sezon finali yaparsanız pes derim uzattıkça uzattınız ya artık güzel bi final yapında bizde rahat bi nefes alalım yeter yani yoksa sezon finali yaparsanız reytink falan alamazsınız söyleyim.