Beni Affet 953. Bölümde 11 Nisan’da Neler Olacak? Bölüm Özeti, İp Uçları


Beni  Affet 953. Bölümde Neler Olacak? İnci Demir’i Polise şikayet edecek mi?

Star Tv ekranlarında sevilerek izlenmeye devam eden Beni Affet’te entrikalar,olayla bitmiyor. Kendisinden boşanmak isteyen İnci’yi öldürmeye çalışan Demir’in niyetini inci öğrenmiştir. Demir2in bu amacını Kemal’e anlatan İnci Demir’den bir an önce boşanıp kurtulmanın derdindedir. Polise Demir’in kendisini öldürmeye çaşıştığını anlatacak olan İnci’nin Kemal’den bazı talepleri vardır. Bakalım İnci Kemal’den neler isteyecek?

Dizi Haber Sitesi  Hayat Şarkısı Kerim'in Yüzdüğü Yer? Kerim Nerede Kürek Çeliyor? Nerede Yüzüyor? Yeni Sezon

beni-affet-4-kasim-neler-olacak-ozeti-fragmani-ipuclari3

 Umut Elif’in Geçmişi İle ilgili neler öğrenecek?

Güvenlikçi olarak çalıştığı alışveriş merkezinde tanıştığı Eliften hoşlanamaya başlayan Umut Elif’i evine bırakırken artık elif’i daha yakından tanımaya başlar ancak Elif’in gizemli geçmişi Umut’u bir hayli hayal kırıklığına uğratacaktır. Elif’in gizemli geçmişinden neler çıkacak yeni bölümde göreceğiz.

Dizi Haber Sitesi  Esaretim Sensin Kerim Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak mı?

Beni  Affet 11 Nisanda Neler Olacak?

Sedat herkesin içinde özellikle De Cüneyt’in karısında Feride’yi dudağında öper ve Cüneyt’i çileden çıkartır.  Nimet Hala’nın varlığı nedeniyle aralarında oluşan samimiyeti başka türlü algılayan Cüneyt, Feride’yi dikkatli olması konusunda uyarır. Reyhan’la ilgili belirsizlikleri ortaya çıkarmayı kafasına koyan Murat’a en yakın desteği sağlayan Sedat olur.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın