Beni Affet Ajda (Tülay Düztürk) Ölecek mi? Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

3

Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisinde olaylar bitmek bilmiyor. Sevgi’yi Ajda ile aldatan Şahin bu olayı Sevgi’den saklamaya çalışırken beklemediği bir anda Sevgi kendisini Ajda ile görür. Şahin her şeyi inkar etse de Ajda Şahin ile sevgili olduklarını Sevgi’ye söyler.

Şahin de bu olayı kabul etmek zorunda kalır. Sevgi bu durumu duyduğunda şok olur. Daha önce Şahin’in kendisini aldattığından şüphelenen Sevgi bunun gerçekleşmesi sonucu büyük bir üzüntüye kapılır. Daha önce Mahir tarafından aldatılmış olan Kader Ajda’yı bıçak ile sıkıştırır ve yanlışlıkla bıçaklar. Ajda kanlar içinde yere yığılır. Ajda ölecek mi?Beni Affet Ajda (Tülay Düztürk) Ölecek mi? Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

Beni Affet Ajda Ölecek mi? Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

Beni Affet de Firdevs’in kocası İsmet’in kuzeni rolünde oynayan Ajda karakteri kötü bir rolde de oynasa izleyici tarafından en çok merak edilen bir karakterdi. Onun Beni Affet de olmaması büyük bir kayıp olacak. Senaristlerin son dakika da yapacakları bir değişiklikle Ajda’yı dizide öldürmemelerini düşünüyoruz.

Beni Affet de kötü kadın Ajda karakterini oynayan Tülay Düztürk’ün diziden ayrılacağını düşünüyoruz. Tülay Düztürk dizi de konuk oyuncu olarak oynuyordu.

Beni Affet Ajda (Tülay Düztürk) Ölecek mi? Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

3 YORUMLAR

  1. Şahin diziden çıksın eğer çıkmazsa ajda geri gelsin ve nerimanla arkadaş olsun nerimanın hiç arkadaşı yok sevgi de ona küstü yani hiç arkadaşı yok sadece bir tek galib bey var oda nerimanın erkek arkadaşı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here