Beni Affet Feride Yaman Aşkı mı Başlıyor? Feride Cüneyt Boşanacak mı?


Beni Affet Feride Yaman Aşkı mı Başlıyor?

Star Tv de günlük yayınlanan dizi Beni Affet mütevazi bütçesi ile büyük işler başarmakta ve izleyiciyi ekran başına çekmektedir. Dizinin 9 Ocak Pazartesi bölümünde Bahar Onur cephesinde Firdevs Hanım Bahar’ın annesi Sevgi hanımları evlerinden attırmak için ev sahibi görüşür. Ev sahibi ise kirayı vermedikleri için evlerinden çıkmalarını söyler. Cüneyt ise Sedat’ı sonunda polise yakalatır.Kader Mahir’in arası Ceylan yüzünden  iyice açılır.

Dizi Haber Sitesi  Sen Anlat Karadeniz Dizisi OyuncularıFeride ise Nazire’nin aracılığı ile işe başladığı otelde çalışmaya başlar. Bu sırada otel sahibi Yaman Bey ile karşılaşır. Yaman Bey Feride’den hoşlanır ama bunu belli etmez. Feride de Yaman Beyden hoşlandığını Nazire’ye anlatır. Yaman bey’in farklı bir yapısının olduğundan bahseder. Feride Yaman’ın babası Ahmet Bey’in hayatını kurtarır. Ahmet Bey’de Ferideyi çok sever ve oğlu Yaman’ın etrafına ördüğü duvarı Feride ile yıkacağını düşünür.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topalla İzdivaç Hanife ile Umut'un Çalan Şarkısı? Sen Ve Ben Şarkısı, Sözleri VideosuFeride ile Yaman ise iyice yanaşmaya başlar. Cüneyt Güneş’i mahkeme kararı ile yanına alır. Feride’nin tek amacı vardır o da kızı Güneş’i alabilmek için  avukat için gerekli parayı bulabilmektir. Bunun için Yaman beyin yanında çalışır. Fakat yavaş yavaş Yaman ile Feride birbirlerine yanaşmakta özellikle Yaman Bey Feride’den hoşlanmaya başlamaktadır. Cüneyt ise Ferideyi merak etmiyormuş gibi gözükse de aslında hala onu sevmektedir.

Dizi Haber Sitesi  Zor Sevda 19 Mayıs Özeti

Feride Yaman Cüneyt Fotoğrafları

 

Feride Cüneyt Boşanacak mı?

Cüneyt Sedat ile Feride’nin birlikte olduğunu duyunca Feride’den boşanmak istemişti. Peki bu durumda ne olacak Cüneyt Feride aşkı bitecek mi? Güneş’in velayetini almak isteyen Cüneyt Feride’nin Yaman ile ilişkisini nasıl karşılayacak. Bu durum Feride Cüneyt ikilisinden birisi diziden ayrılacak mı sorusunu da akıllara getirdi. Bütün bu gelişmeler dizinin ilerleyen bölümlerinde açığa çıkacak.

Beni Affet 1093. Bölüm Videosu:Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Feride Yaman Aşkı mı Başlıyor? Feride Cüneyt Boşanacak mı? (1 Yorum)