Beni Affet Kader Mahir Ceylan Cephesinde Son Durum? Kader Her şeyi Öğrendi Mi?


Beni Affet Kader Mahir Ceylan Cephesinde Son Durum?

Star Tv nin günlük dizisi Beni Affet’de olaylar durulmak bilmiyor. Bir taraftan Bahar Onur birlikte olmaya çalışırken onları ayırmaya çalışan Firdevs Hanım, diğer taraftan Cüneyt Feride ilişkisinde yaşanan sıkıntılar derken, Mahir ile Kader arasında da geçen haftalarda devam eden soğukluk ve şüpheler. Mahir’in annesi Neriman hanım ve Ceylan’ın planları tuttu mu?

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Bugün Var mı? Saat Kaçta?

1093. bölümde yayınlanan dizide Kader Mahir’i takip eder.Mahiri bir apartman dairesine girerken görür. Peki Kader her şeyi öğrendi mi?

Kader Mahir Ceylan Fotoğrafları:

Kader Her şeyi Öğrendi Mi?

Mahir’i Ceylan için tuttuğu evde ikisini birlikte basar. Mahir ve Ceylan’a hesap sorarken bayılır. Ayıldıktan sonra tekrar hesap sormaya devam eden Kader olanlara inanamaz. Kader’in Ceylan’ı hırpalamasından dolayı Ceylan kanaması olur. Ceylan Mahir’in bebeğini taşıdığından bu durumu her fırsatta kullanır. Kader Mahir’i çok sevdiğinden şuan ne yapacağını bilememektedir. Önce Mahir ve Ceylan’ı öldürmeyi düşünür. Fakat Sibel engel olur. Bu arada Ceylan bebeği de bahane ederek Mahir’in evine yerleşir. Kader evi terk ettiğinden bundan haberi olmaz. Mahir’in annesi yaptığı işe pişman olacak gibi zira Ceylan taşıdığı bebeği koz olarak kullanmakta Neriman’a da kök söktürmektedir. Neriman kendi kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi. İlerleyen bölümlerde bunu net bir şekilde göreceğiz.

Dizi Haber Sitesi  Arkadaşlar İyidir 28 Ağustos Çalan Şarkı 'Böyle Kahpedir Dünya'

Sizce Kader bu durumda ne yapmalı? Boşansın mı yoksa kabullensin mi? Siz olsanız bu durumda ne yapardınız?Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın