Beni Affet Onur Kimdir? Gerçek Adı, Boyu Kilosu, Yaşı, Sevgilisi Ve Oynadığı Diziler


Beni Affet Onur Kimdir? Gerçek Adı, Boyu Kilosu, Yaşı

Star Tv’nin günlük yayınlanan ve en çok izlenen dizilerden birisi olan Beni Affet 2016-2017 sezonuna oldukça iddialı girdi. Yeni sezonda yeni oyuncularla izleyicisine merhaba diyen Beni Affet Kemal’in ölümü ile büyük bir boşluğa düşmüştü. Beni Affet Yeni Gelen Oyuncu Onur kimdir? Bulut karakterimizin gerçek ismi Saim Karakele’dir. Saim Karakale 1988 Ankara doğumlu ve Ankara’da yaşıyor. 28 yaşındaki yakışıklı oyuncu 180 boyunda ve 72 kg’dır. Dizide Bahar’ın Kemal’den sonra aşk yaşayacağı kişi ve aynı zamanda Demir’inde eski bir arkadaşı karakterindedir.

Dizi Haber Sitesi  En İyi Benim 21 Kasım Mert Murat Kim?

beni-affet-25-ekimde-neler-olacak

Beni Affet Onur (Saim Karakale) Oynadığı Diziler?

Beni Affet yeni gelen oyuncu Onur karakteri aslında daha önceden tanıdığımız bir isim. Bulut  Med Cezir dizisi ile hayatımıza girmiş ve orda canlandırdığı Piyano öğretmeni Tan karakteri ile izleyicinin beğenisini kazanmıştır. Ayrıca Su Ve Ateş filminde Kemal karakteri ile oyunculuğunu pekiştirmiştir.

Dizi Haber Sitesi  Gayri Meşru Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri? Tüm Oyuncular ve Rolleri

beni-affet-24-ekim-onur-bahara-olan-askini-itiraf-edecek-mi

Beni Affet Onur’un (Saim Karakale’nin) Sevgilisi

Ekranların yeni yüzü Saim Karakale yakışıklı bir oyuncu olunca özel hayatı da merak konusu oldu.Ancak  yakışıklı oyuncu ile ilgili magazin dünyasına ya da sosyal medyaya yansımış bir aşk hayatı şimdilik bilinmiyor. İlerleyen zamanlarda bir bilgi edinirsek sizlerle buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

beni-affet-4-kasim-neler-olacak-ozeti-fragmani-ipuclari2

Beni Affet Onur (Saim Karakale) Fotoğraf ve Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın