Beni Affet Umut ( Deniz Evin) Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?

0

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Beni Affet de Umut karakterini canlandıran Deniz Evin‘den üzücü bir haber geldi. Malesef Umut karakterini canlandıran oyuncu Deniz Evin diziden ayrılıyor. Deniz Evin’in diziden ayrılma kararını Instagram hesabından paylaştı. Deniz Evin diziden niçin ayrıldı sorusu akıllara geldi. Deniz Evin sağlık durumlarını gerekçe göstererek diziden ayrılma kararı aldı.

Deniz Evin açıklamasında “6 yıldır Umut karakterini canlandırdığını Beni Affet dizisinden bazı sağlık sorunları nedeniyle kendi isteğimle ayrılmış bulunmaktayım”. dedi. Deniz Evin Setçisinden yapımcısına teşekkür etti. Çok güzel günlerinin  geçtiğini bir gün bir yerde karşılaşacağız dedi. Beni takip eden herkese güzel sözleri ve destekleri için teşekkür etti. Hakkınızı helal edin dedi.

Beni Affet Umut ( Deniz Evin) Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?

Beni Affet Umut Karakteri Yerine Birisi Gelecek mi?

Beni Affet de Umut karakteri yerine kimsenin gelmeyeceği Elif karakterinin ise başka bir oyuncu ile dizi de aşk yaşayacağı düşünülüyor. Umut karakterini canlandıran oyuncu Deniz Evin’in şuan için başka bir dizide oynama projesi bulunmuyor. Kendisine buradan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor en kısa zamanda aramıza dönmesini bekliyoruz.

Ayrıca Umut karakterinin dizide ne şekilde ayrılacağı konusunda bir açıklama yapılmadı. Ancak son 2 bölüm şeklinde bir açıklaması oldu. Bu da bu hafta diziden çıkacağı şeklinde yorumlandı. Siz de Umut karakterini canlandıran Deniz Evin’in diziden ayrılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce Umut karakteri yerine bir başka oyuncu gelse iyi olur mu? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Beni Affet Umut ( Deniz Evin) Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here