Benimsin (Beintehaa) Dizisi 30. Bölüm Özeti ve Fragmanı


Zain koridora Barkat’ı Bobby’yi çekti ve bu kızın Barkat olmadığını söyler. Bunu duyan Suraiya, Barkat’ı savunmaya başlar ve Zain’i sorgular. Zain aslında Barkat’ın değil Mir Khan’ın kızı Bobby Mir Khan’ın olduğunu söylüyor. Zain herkese, onun ifadesini kanıtlamak için kanıtına sahip olduğunu ve Aliya’nın kanıtı getirdiğini söyler. Suraiya, Zain’in Barkat’ın artık olmadığını söyler ve Aliya ile birlikte Barkat’ın mezarını gördüğünü bununda kanıt olduğunu söyler.

Zain, babasının hayatı üzerindeki sözlerinden dolayı çok fazla kırılır. Zain bir kelime söylemeden evden çıkar ve Aliya onu takip eder. Öte yandan, Barkat Usmanan Saab’ın odasına gidiyor ve timsah gözyaşları döker. O, bu evde kalmak istemediğini ve Usmaan Saab tarafından kurtulduğunu söylüyor. Suriya’nın Aliya için nefret hissi artar. Bu arada Zain, Barkat’ın Bobby hakkında gerçeği bulmak için tuttuğu özel dedektif Mr.Shekhar’ın ofisine geldi. Zain, Aliya’ya babasının hayatını kurtardığı için ona müteşekkir olduğunu söyler. Mr.Sehhar, Zain’e iki gün beklemesi gerektiğini söyledi ve Barkat ya da Bobby ile ilgili gerçeğe kavuşacağını söyler.

Dizi Haber Sitesi  Benimsin (Beintehaa) 32. Bölüm Geniş Özeti ve Fragmanı

Usmanan Saab ve Fahad Zain’in odasını yenilemekten bahsediyorlar. Onları konuşurken duyan Aliya, Zain’in odasını yenilemek için Usman Saab’ın iznini ister. Ayrıldıktan sonra Zubair gelir ve Aliya’ya vizesini aldığını ve aynı gece gideceğini söyler. Ancak Aliya, Zain’in odasını yenilemek için yardımına ihtiyacı olduğunu ve bir hafta boyunca kalmasını ister. Zebair, Aliya’ya karşı Barkat tarafından şüphe tohumlarının ekildiği aklındaki Suraiya, bir hafta daha kalmaya izin vermesini istediğinde üzülür.

Zain partiden çok memnun hissediyor ve Aliya’ya en azından partiden bahsetmesi gerektiğini söylüyor. Zain’e konuşan Aliya, bir dakika onu terk ederek Zubair ile konuşmaya devam ediyor. Aliya Zubair ile konuşurken Suraiya onları görür ve Barkat tarafından yapılan açıklamayı düşünür. Ertesi sabah kahvaltı masasında Suraya, Aliya’nın Zubair’e gözleri ve elleri ile hareket yaptığını görür, Suraiya ayağa kalkar ve uzaklaşır.

Dizi Haber Sitesi  Benimsin 18. Bölüm 3 Ağustos 2017 Geniş Özeti

 

Zain Aliya’yı arıyor  ve telefonda ona aşk cümleleri kuruyor. Daha sonra Aliya, Shazia’yı telefonda biriyle konuşan iki lakayı yakalar ve her hafta Barkat’tan almaya başlar. Aliya Shazia’yı bir dahaki sefere doğrudan Fahad’ten şikayetçi olacağı konusunda uyarıyor. Aliya odadan çıkarken, Zubair ona gömlek bakmasına yardım etmesini ister. Aliya Zubair’in odasına gidiyor ve Halı üzerinde Zubair gezileri yürüyorlar ve Aliya ile birlikte yatıyorlar. Bunu gören Suraiya odaya fırtınalar yapıyor ve Zubair’i Aliya ile ilişkisi olduğu iddia ederek onu tokatlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benimsin (Beintehaa) Dizisi 30. Bölüm Özeti ve Fragmanı (14 Yorum)

 1. HAYIRLI GÜNLER OLSUNNN…
  ZARAMM…SERPİLİM…MAHRİMM…
  EYLÜLÜM…AYGÜLÜM…ZİNETİMMM…
  ALİNAMMM…AYSELİM…ŞİRİNEMM…
  ASİMMM CANIM CANIM ASİMM…
  BEGÜMM CANIMM…
  NASILSINIZZZZZZ…HEPİNİZZ…
  KAYIPLAR NERDE ACABA…
  EYLÜL MAHRİ AYGÜL ABLALARIM NERDESİNİZZZ SİZ ÇOK ÖZLEDİM SİZİ…

  EKEREM VE ENGİN ABİ NASILSINIZZ…

 2. İyi geceler begumcum…

  Selamun aleykum cumleten ..uzun zamandır buraya yazmiyordum..

  Nasilsiniz Ekrem bey,engin bey..

  Canlarim siz nasılsınız kimler var burda bizimkilerden bilmiyorum…bizim Kızlar diğer siteye yazdıklarım yayınlanmiyor??? oraya benim yerime selam söyleyin lutfen….Merakta kalmasinlar…??? Onlari çok sevdiğimi söyleyin..???

  Hayırlı geceler herkese…

 3. İyi geceler tatlı rüyalar ben çok yorgunum yatıyorum by by allaha emanet olun görüşmmek üzere ??????????????çokkkk uykum varrrr byyyyyyy

 4. İyiy günlerrrr zara ablam iyiyim çok şükür sen nasılsın serpil ablam geldim nasılsın cnm ekrem abi ben iyiyim sen nasılsın

 5. Hamdolsun siz nasılsınız Ekrem bey iysinizdir inşallah
  Şirinim Serpilim Asim Begümcüm Mahrim Sedefim Aygul üm Eylül üm Ayşenur um nasılsınız bakalım inşallah iysinizdir

 6. Iyıyım Ekrem Bey sız nasılsınız?Arkadaşlar nerelerdesınız?Ben burada ınternet çekmedıgı ıçın çok zorlanıyorum.Sıte açıldıgında yazmaya çalışıyorum.