Benimsin Disizi 2.Bölüm Özeti 18 Temmuz 2017


Benimsin Dizisi 2.Bölüm özetiKanal 7 ekranlarında hemen hemen tüm izleyiciler tarafından tekrar yayınlanması istenilen Benimsin dizisi tekrar bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor.

Benimsin dizisinin 18 Temmuzda yayınlanan 2.bölümünü son bölümünü izle7.com’da izle. En son çocukken gördüğü kuzeni Aaliya’nın yanına giden Zain karşısında hiç beklemediği güzellikte birini bulur.

Dizi Haber Sitesi  Benimsin Dizisi Tanıtımı ve Oyuncuları

Aaliya kendisine yapılan bir şakadan dolayı Zain’in nişanlısı Zişan olduğunu sanmaktadır. Durumu fark eden Zain ise ona nişanlısıymış gibi davranır. Benimsin dizisinin 2.bölümü izle7.com’da. Benimsin 2.bölüm izle7.com’da. Benimsin dizisinin 2.bölümünü izlemek için izle7.com’u ziyaret edin. Beintehaa Benimsin dizisi Türkçe dublajlı haliyle izle7.com’da.

Dizi Haber Sitesi  Benimsin (Beintehaa) Dizisi 30. Bölüm Özeti ve Fragmanı


Zain, Bhopal’e vardığında kuzeni Aaliya’yı tanıyabilmek için onun Facebook profil fotoğrafına bakar. En son küçük bir çocukken gördüğü kuzeninin büyüleyici güzelliği karşısında şaşkınlık yaşayan Zain tesadüf eseri yolda evleneceği adamı ilk kez görmeye giden kuzeni Aaliya ile karşılaşır.

Dizi Haber Sitesi  Benimsin (Beintehaa) 32. Bölüm Geniş Özeti ve Fragmanı

Kızkardeşinin yaptığı şaka yüzünden Aaliya, Zain’i kendisiyle görüşmek isteyen nişanlısı Zişan zannetmektedir.. Zain ilk başlarda Aaliya’nın kendisine karşı utangaç tavırlarının sebebini anlamasa da ona kim olduğunu söylemez.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın