Benimsin Dizisi Tanıtımı ve Oyuncuları


beintehaa (Benimsin) konusu ve dizi oyuncuları tanıtımıZain Usman Abdullah ile Aaliya Ghulam Haider birbirleri ile iki kuzeni canlandırmaktadırlar. Dizide  Zain in babası Aaliya nın dayısı olmaktadır.

Zain Usman Abdullah (Harshad Arora)
Zain Usman Abdullah (Harshad Arora)

Zain Usman Abdullah (Harshad Arora) Kimdir 
Oğlumuz Londra da okuyan serseri bir o kadar da karizma birisidir.
Fakat evlenmeye karşıdır.Aslında evlenmeye karşı değilde evleneceği kişinin dünyada var olmadığını düşünür.Ayrıca şaka yapmaya bayılır en çok ta Aaliya ya. Zaten başına ne geldiyse yaptığı şakasından geldi.Zorla evlendirildiği Aaliya ya dünyayı zindan etmeye karar verir.Bakalım yapabilecek mi?

Aaliya Ghulam Haider (Preetika Rao)
Kızımız Hindistanın Bhopal şehrinde yaşayan dinine düşkün, tabiri caizse de doğrucu davut olan çok ta güzel birisidir. Zain in yaptığı şaka yüzünden düğünü mahfolur ve Zain le evlenmek zorunda kalır. Zain onun hayatını mahfetmeye çalışsada Aaliya buna izin verecek değildir.

Oğlumuzun babası ve kızımızın dayısı Usman Abdullah.
Çok iyi bir insan. Yeğeni Aaliya yı çok sever ve ona çok güvenir. Zain i yaptıklarının cezası olarak Aaliya ile zorla evlendirir.

Oğlumuzun annesi cadı kadın Sureyya Usman Abdullah
Kocasının aksine çok kötü bir kadın ve Aaliya ve ailesinden nefret eder. Aaliya yı Zain den ayırmak için yemediği halt kalmayacak.

Zain Londra a arkadaşının düğününü komik bir şekilde engeller. O sırada babasına okul müdüründen şikayet gelir oğlunun okula gelmediğine geldiğinde ise sadece kızlarla ilgilendiğine dair. Babası Zain i arar dersleri sorar Zain başarılı olduğunu söyler. Babası yarın buraya gel der. Zain babasına hiç itiraz etmeden tamam der ve ertesi gün havaalanına gider. Bagajı olması gerekenden ağır olduğu için her 5 kilo fazla için 100 pound isterler tabi bizim zeki oğlumuz para vermemek için bagajındaki kıyafetlerin çoğunu üstüne giyer (çok zengin olmasına rağmen neden böyle yaptı anlamadım ama )

Dizi Haber Sitesi  Benimsin Dizisi Jenerik Dizi Müziği 2017

Hindistana gelir. Annesi notlarını sorar çok iyi olduğunu söyler annesi başarı belgesi sorar ve babası Zain ile aynı anda sahte başarı belgesini verir karısına. Karısı iki belgeye de bakar. Birisinde A++ diğerinde A+++ yazıyor. Süreyya hanımı da aramış müdür o yüzden herşeyi biliyormuş meğer. Zain babasına baba maximum iki + olur sen neden üç tane koydurdun der ve gülerler sarılırlar.

Usman bey Zain e kenisini temsilen Bhopal e gidip Aaliya nın düğünü için yardım götürmesini ve bu yardımı kabul ettirmeden dönmemesini söyler. Zain kabul etmez tabi başta çünkü yeni yıla az kalmış ve o yeni yılı Bangok ta arkadaşlarıyla geçirmek ister. Annesi de Zain e gitmemesini söyler. Babası da Zain i gönderebilmek için onun kredi kartlarını iptal eder. Ama Zain kararlıdır gitmeyeecek. Gece babası oğlunun yanına gelerek onunla konuşur Zain babasını üzmemek için gitmeye karar verir. Ve ertesi gün yola koyulur annesini dinlemeyerek.Aaliya yı tanıyabilmek için onun facebook hesabına bi göz atmak ister ve Aaliya nın resmini gördüğünde nutku tutulur ve eskiye dair Aaliya ile ilgili komik bi anısı canlanır kafasında (Zain Aaliya nın saçına sakız yapıştırmış Aaliya da Zain in pantolonunu yapıştırarak intikamını dizihabersitesi.com almıştır.Ve benim saçım kesildiğinde senin pantolonun düşecek demiştir). Tam o sırada Aaliya yı görür kırmızı ışıkta durmuş bi şekilde (bisikletle). Uzun uzun Aaliya yı izler ve otobüsten inerek Aaliya yı takip eder.

Dizi Haber Sitesi  Benimsin (Beintehaa) Dizisi 29. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Tabi Zain açısından bunlar olurken Aaliya tarafını da atlamayalım onun tarafnda da buraya kadar olanlara bakalım bir. Usman bey oğlunu gönderdiği için onu tanısınlar diye Zain in resmini göndermiş tam bu sırada da Aaliya nın nişanlısı Zişan ın da resmi gelmiş.( Aaliya bazı sebeplerden ötürü nişanlısını hiç göremedi.) Kız kardeşi Aaliya yı biraz utandırmak için resimle koştu ve Zişan ın in resmini Zain in resminin yanına koydu. Rüzgar Zişanın resmini düşürünce Aaliya nişanlısının resmi yerine Zain in resmini aldı ve onu çok beğendi.

Zişan Aaliya yı aradı ve onu kabul ettiğini bir kez de yüzüne söylemesini istedi. Aaliya da bisikletine binip çağrıldığı yere gitti.

Aaliya orda beklerken Zain de peşinden oraya yani buluşma yerine girdi Aaliya onu nişanlısı sandığı için utanmalar falan. Zain babasının gönderdiği yardımı kabul edip etmediğini sordu ama dizihabersitesi.com Ha ya Na yani evet mi hayır mı şeklinde sorduğu için Aaliya onu kabul edip etmediğini sordu zannedip evet dedi.(Aslında hiç geçinemediği kuzeni olduğunu bilseydi öyle dermiydi bizim kız).Ve olaylar gelişmeye başladı.

Zain ilerde öğrendi Aaliya nın onu karıştırdığını ama maksat Aaliya yı sinir etmek olunca şaka yapıp Aaliya yı sinir etmek için bu oyuna devam etti ve uygun olmayan şeyler yaptı ve bunları Zişan ın annesi gördü. Ve bunu fırsat bilip Aaliya nın babasından çeyiz yani bizim dilimizde başlık parası istedi (tabi kızını başka oğlanla gördük demediler kızını almamızı istiyosan çeyiz ver bizim oğlumuz gibi iyisi olmaz dediler) Babası kabul etti ve evlerini ipotek ederek verdi parayı düğün kuruldu (tabi düğün kurulana kadar ki zaman da Aaliya gerçekleri öğrendi ve Zain e üçbuçuk attıran bir ders verdi. Çok eğlenceli bölümlerdi izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum )

Dizi Haber Sitesi  Benimsin 3.Bölüm Özeti Temmuz 2017

Düğün günü damat tarafı ki kat daha çeyiz istedi tabi Aaliya nın babasının durumu yok veremez ama oğlan tarafı o gün kozlarını kullandılar ve kızlarını başka bir oğlanla gördüklerini ve onu karalarsa evde kalacağına dair şeeyler söylediler. Aaliya bunları duyduktan sonra ağlamaya başladı. Zain Aaliya yı teselli etmek amaçlı ona sarıldı. O sırada da ailesi bizim kızımız doğruyu söyler diyerek Aaliya ya bunu dizihabersitesi.com sormak için odaya gittiler. Gittileer ki ne görsünler Zain ve Aaliya sarılıyorlar. Tabii ya çeyiz ver ya da düğünü unut dediler. Aaliya nın babası veremem deyince de düğün iptal oldu ve Aaliyanın babası kriz geçirip düştü. Durumu gören Zain in babası Aaliya ya durumu sordu ve oda ona gerçekleri anlattı.

Usman bey Zain i elinden tutarak Aaliya nın babasının yanına getirdi ve bütün bunlar onun suçu ve o cezasını çekecek Aaliya ile evlenerek dedi. Tabi bizim oğlan şok. Evlendiler ama nasıl görmeniz lazım. İşte hikaye burdan sonra heyecanlanıyor.

Neler yapıyolar bizim kıza neler. Hele o kaynana yok mu yaptıkları çok adiceydi. Kaynananın yandaşlarından bahsetmeyi de unutmayalım. Diğer gelinler Zain in abisinin iki karısı. kaynanalarının gözüne girip birbirlerinden kurtulmak için onlar da kızımızın kuyusunu kazdılar.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benimsin Dizisi Tanıtımı ve Oyuncuları (2 Yorum)

  1. Severek izledıgım ve tekrar ızleyecegım bır dızı.Dayısının yegenı.Yalancı Baharı da beklıyoruz

    • Allahim bu kanal 7 beni oldurecwkkkkkk valla sebebim olursunuz ha evet b.g.a. benumsin hepsi iyi hosta e gözünü sevdigim y.b. dan ne istiyiiinnn yayinlayin artik ya yeter da