Beyaz Show 25-26 Kasım Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Ne Zaman Yayınlanacak?


Beyaz Show 25-26 Kasım Neden Yok,

Kanal D’nin sevilen Talk Show Programı bu sezon bir türlü dikiş tutturamadı. Geçtiğimiz yıl yaşadığı bir canlı yayın talihsizliğinden bu yana şansı yaver gitmedi. Ne esksi gibi rağbet gördü ne de eskisi gibi bir daha canlı yayın yapabildi.  beyaz-show-25-26-kasim-neden-yayinlanmiyor

Beyaz Show 25-26 Kasım Neden Yayınlanmıyor,

Dizi bu sezon da da hem çok geç başladı hem de canlı yayın yerine vidio çekim ile ekranlara geliyordu ancak 25 Kasım günü yayınlanacak olan bölümü süpriz bir şekilde yayıın akışından çıkartılarak yerine Bodrum Masalı dizisinin tekrarı ekranlara getirildi. Aldığımız duyumlara göre de Beyaz Show bundan böyle 2 haftada bir yayınlanacak. Dolayısıyla da geçen hafta yayınlanan program bu hafta yayınlanmayacak.

Dizi Haber Sitesi  Beyaz Show Yeni Sezonda Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Ne Zaman Başlayacak?

beyaz-show-25-26-kasim-var-mi-yok-mu

Beyaz Show 25-26 Kasım Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Şuan için neden yayın akışından çıkartıldığı ve yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Bu da akıllara Beyeaz Show Bitti Mi? Beyaz Show Yayından Mı Kaldırıldı? Beyaz Show Final Mi Yaptı gibi soruları getirdi. Beyaz Show aksi bir durum yaşanmadıkça gelecek hafta 2 Aralık Cuma günü yeni bölümü ile ekrana gelmesi bekleniyor.

Dizi Haber Sitesi  Beyaz Show 27 Ekim Konukları Kimler?

beyaz-show-25-26-kasim-neden-yok

Beyaz Show 2 Aralık Yeni Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın