Beyaz Show Yeni Sezonda Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Ne Zaman Başlayacak?


Beyaz Show Yeni Sezonda Var Mı Yok Mu?

Kanal D ekranlarının efsaneleşmiş Talk Show programı Beyaz Show her sezon en geç Ekim ayından ekranlara merhaba derken bu sezon daha fragmanı bile yayınlanmadı. Programı merakla bekleyen izleyicileri ise Beyaz Show Yeni Sezonda Var Mı? Beyaz Show Yeni Sezonda Yok Mu? Beyaz Show Yeni Sezon Fragmanı Neden yayınlanmadı? Beyaz Show Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Beyaz Show Yeni Sezon Neden Yok? gibi sorularla meraklarını gidermeye çalıştılar.

beyaz-showdan-kotu-haber-beyaz-show-kapaniyor-mu

 

Beyaz Show Yeni Sezonda  Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Beyaz Show programının ünlü sunucusu Beyazıt Öztürk bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon bir talihsizlik yaşamış ve o günden sonra bir daha dikiş tutturamamıştı. Zaten ülkenin içinde bulunduğu terör olayları ve ağır tramvalar sebebi ile sık sık programına ara veren Beyaz özellikle 15 Temmuz Hain Darbe girişiminin arkasından ve bombalı terör saldırılarından dolayı programa bir süre başlamak istemedi. Geçtiğimiz yıl programa telefonla bağlanıp terör propagandası yapmaya çalışan sözde öğretmen yüzünden herkes tarafından tepki çeken Beyaz üstüne bu olaylar da yaşanınca böyle bir ortamda eğlence programının tad vermeyeceğini düşünerek bir süre yayına girmeme kararı aldığı söyleniyor.

Dizi Haber Sitesi  Beyaz Show 10 Kasım Cuma Var mı Yok mu

beyaz-showdan-kotu-haber-beyaz-show-kapaniyor-mu3

 

Beyaz Show Yeni Sezona (2016-2017) Ne Zaman Başlayacak? 

Aslında progamındaki terör propagandası üzerine düşen reytingler ve reklam gelirlerinden dolayı bu sezon ekranlara hiç gelmeyeceği söylenen Beyaz Show geçtiğimiz günlerde Kanal D’nin yeni sezon tanıtım fragmanlarında boy gösterince programın devam edeceği kanısına varıldı. Ancak başlama tarihi tam olarak bilinmese de OHAL durumunun biitmesinin ardından Ekim sonu Kasım başı gibi ekranlara gelmesi bekleniyor.

Dizi Haber Sitesi  Beyaz Show 27 Ekim Konukları Kimler?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın