Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir

0
3
Bir zamanlar çukurova züleyha

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimdir. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı, boyu, kilosu, sevgilisi, oynadığı diziler nelerdir sorularının cevaplarını sizler için hazırladık. ATV ekranlarında yayına hazırlanan Faruk Teber’in yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizi Bir zamanlar Çukurova konusu ve oyuncularını sizlere tanıtmaya devam edelim.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Gerçek Adı

ATV ekranlarında yeni sezonda adından çok söz ettireceği düşünülen yapımlardan olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde baş rollerden biri olan Züleyha karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Hilal Altınbilek‘tir. Hilal Altınbilek, 21 Ocak 1991 (27 Yaşında) İzmir doğumludur. Güzel oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen Hilal Altınbilek İzmir’de Çağdaş Drama Topluluğu’nda Ali Haydar Elçığ’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Derin Sular dizisi ile kariyerine ilk adımını atmıştır.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde baş rollerden biri olan Züleyha karakterini canlandıran oyuncumuz Hilal Altınbilek‘in boyu 168 cm. kilosu 50 kg. dır. Güzel oyuncumuz sevgilisi İbrahim Tatlıses’in oğlu olan İdo Tatlıses ile bir ara birliktelik yaşamış ama ayrılmışlardır. Şu an bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır. Oyuncumuz 2011 yılında Derin Sular isimli dizide, 2013 yılında Karagül isimli dizide rol almıştır. ATV ekranlarında yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini canlandıracaktır.

Bir zamanlar çukurova züleyha
Bir zamanlar çukurova züleyha

 

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimdir Youtube Videomuz