Bodrum Masalı 5. Bölümde Neler Olacak? 22 Eylül Özeti, Fragman


Bodrum Masalı 5. Bölümde Neler Olacak?

Bodrum Masalı 18 Ağustos 2016 Perşembe günü, Kanal D’de seyircisiyle buluşmaya başladı.

Bodrum Masalı ilk bölümüne, şarkıcı Aşkın Nur Yengi konuk oyuncu olarak katıldığı dizi 4 bölümü geride bırakırken bütün hızıyla ve yetenekli kadrosuyla izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

bodrum-masali-27-ekim-var-mi

 

Bodrum Masalı 5. Bölüm Özet

Cahit’in kararı ile Ateş’ten uzak durması için Londra’ya yollanan Alara, Ateş’ siz yapamayacağını anlar ve babasına rağmen harekete geçer. Ateş ise Alaranın yanına gidebilmek için yüzme bursunun peşine düşer. Alara için ,hayatı boyunca çabalamadığı kadar çabalamaya hazırdır ve elinden geleni yapar. Aynı bursa Kelebek’in de talip olması iki genci karşı karşıya getirirsede ikiside iddealıdır. Cahit ise Ateş ve Alara’yı bir araya getirmemeye kararlıdır bunun için elinden geleni yapmaya hazırdır.
 bodrum-masali-27-ekim-yeni-bolum-yayinlanacak-mi

Bodrum Masalı 22 Eylül İpuçları

Faryalı, Yıldız ve Gözde üç ortak olarak oteli işletmeye çabalamaktadırlar. Evren bu ortaklıktan hiç memnun değildir. Otel’i satabilmek için yeni planlar yapmaya çalışır. Bu uğurda can düşmanı Cahit ile ortak çalışmayı bile göze alsada yapacak mı yapamayacakmı bilemiyoruz. Bu durum Ergüven ailesinin tüm fertlerini etkileyecektir. Yıldız çocuklarından yana tavır alırken Evren yine kendi çıkarını düşünmektedir.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Gözde Kim? Gerçek Adı,Oynadığı Diziler ve Sevgilisi

bodrum-masali-27-ekim-fragmani-10-bolumde-neler-olacak-ozeti-ipuclari8

Bodrum Masalı 5. Bölüm Fragmanı 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın