Bodrum Masalı 6 Ekim Fragmanı? 7. Bölümde Neler Olacak? Özeti, İpuçları


Bodrum Masalı 7. Bölümde Neler Olacak? Yıldız Evren’den boşanacak mı?

Bodrum Masalı Kanal D ekranlarında oldukça sevilen bir dizi.  Yıldız Evren ile Gözde arasındaki ilişkiyi anlamıştır. Ancak içindeki şüpheyi bir türlü ispat edemez. Evren ile ilgili şüpheleri içini kemirir durur. Bunun üzerine Evren’den boşanmaya karar verir. Ateş Su, kelebek ve Aslı açtıkları kafenin mühürlenmesinden sonra cafeyi açmak ve açtırmak için çözüm üretmeye çalışırlar.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Sezon Finali Sen Benden Gittin Gideli Şarkısı

bodrum-masali-6-ekim-fragmaniYıldız Evren’in kendisine yalan söylediğini ve Cahit ile Evren’n arkasından iş çevirdiklerini öğrenir. Gönenç ve Gözde’den tüm gerçekleri öğrenen Yıldız Evren’in valizini hazırlayarak ondan boşanmak istediğini söyler ve evden gönderir. Bakalım Yıldız ile Evren’in boşanmasına Ateş ve Su ne diyecek.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Aslı'nın Babası Kim? Aslı Kimin Kızı


 

Bodrum Masalı 6 Ekim Özeti, İpuçları

Su ile Kelebek arasında da yakınlaşmalar artarken Ateş ise Alara ile Aslı arasında kalır. Aslı Ateş’e olan aşkını gizlese de Ateş’ten bir türlü uzak duramaz. Ateş Su ile birlikte belediyeye girer ancak istediklerini bulamazlar ve bekçiye yakalanırlar. O esnada Kelebek’in gelmesi ile kaçarak kurtulurlar ancak Ateş’i güvenlik görevlisi görmüştür bi defa. Çala alarm üzerine belediyeye gelen polise ifadesini veren bekçi Ateş ve Su’nun kaçarak gittiğini söyler.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Ateş ile Alara Ayrılacak Mı? Alara Ateş Ayrıldı mı? Neden Tartıştı?

bodrum-masali-6-ekim-yeni-bolum-fragmani

Bodrum Masalı 6 Ekim 7. Bölüm Fragmanı?Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın