Bodrum Masalı Alara Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi


Bodrum Masalı Alara Kimdir? Gerçek Adı ne?

Bodrum Masalı Dizisi Kanal D ekranlarında oldukça beğeni toplayınca dizideki güzel oyuncularında kim oldukları oldukça merak konusu oluyor. Alara varlıklı bir ailenin kızı. Babasının prensesi. Ama o baba, Ateş ile Alara arasında hisler filizlendiğinde sert yüzünü gösterecek. Yine de Alara kimi zaman parası, gücü, kimi zaman da sabrı ve aklı ile Ateş’in yanında yer alacak, onu Aslı’ya kaptırmamaya çalışacak gibi. Alara’nın gerçek adı Serel Yereli’dir. Serel Yereli İzmirli ve 21 yaşındadır. 175 boyunda 53kg’dır. Saçları orjinal sarıdır.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Aslı'nın Annesi Maya Kim?

Bodrum Masalı Alara’nın Oynadığı Diziler

Bodrum masalının güzel ve zengin kızı Alara karakterine can veren Serel Yereli daha önce O Ses Türkiye yarışması ile ün kazandı ve hem sesi hem fiziği hem de güzelliği ile beğeni topladı. Londra da oyunculuk eğitimleri alan güzel oyuncunun Türkiye de rol aldığı ilk dizi de Bodrum Masalı dizisidir.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı 18 Aralık 17. bölümde neler olacak? Özet ve fragman

Bodrum Masalı Alara’nın Sevgilisi

Bodrum Masalı ile Türkiye ekranlarında ilk kez tanınan güzel oyuncunun magazin ve haberlerden uzak olması sevgilisi ile ilgili bilgilere ulaşılamamasına sebep oluyor. Şimdilik bilinen bir sevgilisi olmayan güzel oyuncuya gelecek hayatında mutluluklar diliyoruz.

Bodrum Masalı Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri? Tüm Oyuncular ve Rolleri İçin Tıklayınız 

Alara İngiltere’ye Gidecek mi, Dönecek Mi? Tıklayınız

Serel Yereli O Ses Türkiye

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın