Bodrum Masalı Aslı Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?


Bodrum Masalı Aslı Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Bodrum Masalı Kanal D ekranlarında heyecanla izlenmeye devam ederken Aslı’nın Ateş’e olan sevgisi rüyalarını süslemeye devam ediyor. Ancak Aslı’yı sadece iyi bir arkadaş olarak gören Ateş O’nun aşkından habersiz Aslı’ya ümit verdiğinin farkında bile değildir.

bodrum-masali-asliya-ne-oluyor

Bodrum Masalı Aslı Hayal Mi Görüyor Yoksa Gerçek Mi?

Aslı Ateş’e ne kadar aşık olsa da bunu bir türlü dile getiremez. Çünkü Ateş Alara’ya aşık ve Aslı’ya sadece bir arkadaşı gibi davranıyor. Ancak rüyalarını süsleyen Ateş’e olan aşkını kendisinden bir türlü saklayamıyor. Gözlerini kapattığında Ateş’in kollarında bir ateş önünde,yine Ateş ile bir tekne turunda buluyor kendisini. Bakalım Aslı’nın yaşadıkları hayal mi gerçek mi?

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı 27 kasım 14. bölümde çalan şarkı ve sözleri-Seni yerlerde göklerde bulamazlarken

bodrum-masali-asli-ile-atesin-yasadiklari-ruya-mi-gercek-mi

Aslı ile Ateş ile saklanmak için yanlışlıkla başka bir adaya gitmişler ve orada yiyeyecek bulamayınca Ateş’in yakaladığı cinsini bilmedikleri bir balık bulmuşlar ve onu pişirip yemişlerdir. Aslı Balıktan zehirlenmiş ve kendisini kaybetmeye başlamıştır.

Bodrum Masalı Aslı Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Aslı 27 Ekim Perşembe günü yine uykusunda Ateş ile yaşadığı mutluluğu görürken kendinden geçmeye başlar. Dizide en çok sevilen karakterlerden birisi olan Aslı’ya neler olduğunu herkes merak ederken Aslı ölecek mi? diziden ayrılacak mı? gibi sorular izleyicinin kafasını karıştırdı. Sizce Aslı’ya neler oluyor? Aslı Diziden ayrılacak mı? 27 Ekim Bodrum Masalı’nda neler olacak?

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Kelebek Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi

bodrum-masali-asli-oldu-mu

Aslı ile Ateş’i aramaya çıkan Cenk, Su ve Kelebek onların gittiği adayı bulamamışlar ve Aslı bekledikçe kendisini kaybetmeye başlar. Ancak Aslı ölecek mi diye merak edenler için söyleyelim Aslı ölmeyecek. Sadece zehirlendi ve kendisini kaybederek geçici bir baygınlık yaşıyor.

bodrum-masali-asli-ile-atesin-yasadiklari-ruya-mi-gercek-mi

Bodrum Masalı Aslı Kimdir? Tıklayınız

bodrum-masali-yayin-gunu-neden-degisti

 

27 Ekim Bodrum Masalı 10. Bölüm Frgmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın