Bodrum Masalı Ateş ile Alara Ayrılacak Mı? Alara Ateş Ayrıldı mı? Neden Tartıştı?


Bodrum Masalı Ateş ile Alara Ayrılacak Mı? Neden Tartıştı?

Bodrum Masalı kanal D ekranlarında oldukça iyi bir reyting edindi. Dizide genç oyuncuların olması bir bakıma gençlik dizisi havası verse de konusu ve oyunculukları oldukça iyi bir dizi. Özellikle de Ateş ve Alara ikilisi herkes tarafından çok merak ediliyor. Ateş’in Aslı ile samimi davranışları Alara’yı oldukça kıskandırır. Ayrıca Ateş’in altına girdiği sorumluluklar Alara ile ilgilenmesini de engeller. Bu sorumluluklarını yerine getirriken Ateş’in yanında Alara’dan çok Aslı’nın bulunmasıda zamanla Ateş’i Aslı’ya yakınlaştırır.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Aşkın Nur Yengi-Geceler Düşman Şarkısı

 

Alara ailesine rağmen Ateş ile olmaya çalışırken Ateş’in maddi sıkıntılar çekmesi Alara’yı alışmış olduğu zengin hayattan vaz geçiremez. Ancak Alara yine de Ateş ile olan aşkından vazgeçmek istemez. Ancak Ateş’in yaşadığı hayat da ona ağır gelir. Bu durum da Ateş ile Alara arasında tartışmalar çıkartır.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Aslı Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?


bodrum-masali-ates-ile-alara-ayriliyor-mu 

 

 

 

Bodrum Masalı Ateş ile Alara Ayrıldı mı? 

Alara ile uzak düşen Ateş sadece arkadaşım dese de Aslı ile sürekli birlikte geçirdiği vakit Ateş’i Aslı’ya yakınlaştırmış ve zaten Ateş’e karşı boş olamyan Aslı ile aralarında bir duygusal bağ kurulmaya başlamıştır. Zaten sürekli tartışma yaşayan çift bir de Ateş’in ilgisizliği ve Aslı’nın Ateş’e yakınlığı derken ayrılık kaçınılmaz olur ve Ateş ile Alara ayrılır.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Cenk Kim? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler

 

bodrum-masali-ates-ile-alara-ayrildi-miSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın