Bodrum Masalı Ateş İle Aslı Ayrıldı Mı? Ateş Aslı’yı Bıraktı Mı?


Bodrum Masalı Ateş İle Aslı Ayrıldı Mı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bodrum Masalı’nda sular durulmuyor. Hemen hemen her bölümünde ayrı bir heyecan yaşanan Bodrum Masalı dizisinde bu hafta duygusal anlar yaşanıyor. Enver ile Gözde’nin yasak aşkının ortaya çıkması herkesi etkilemiştir. Aslı ile Ateş’in ilişkisini bile.Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Yiğit Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Kariyeri ve Sevgilisi

Bodrum Masalı Ateş, Aslı’yı Bıraktı Mı? 

Aslı daha önceden Enver ile Gözde’nin ilişkisini öğrenmiş ancak Ateş’i kaybetmemek için O’na bunu söylememiştir. Faryalı’nın da Gözde ile Enver’i birlikte yakalaması üzerine artık Yıldız da Ateş de bu yasak aşkı öğrenmiştir. Ancak Ateş bundan daha çok Aslı’nın bu ilişkiyi bildiği halde kendisine anlatmamasıdır.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Al Yazmanın Oyası Türküsü


Ateş babasının annesini aldattığını öğrenince Aslı ile paylaşır ancak Aslı bunu zaten bildiğini söyleyince gözlerine baka baka bunu kendisinden nasıl gizlediği sorar ve artık Aslı’ya olan güvenini kaybeder. Herkes Aslı’ yı bırakacağını düşünse de Ateş Aslı’dan ayrılmayacaktır. Biraz kırılmış olsa da ilişkileri kaldığı yerden devam edecektir.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı 5. Bölümde Neler Olacak? 22 Eylül Özeti, Fragman

Bodrum Masalı Ateş İle Aslı Ayrılıyor muSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın