Bodrum Masalı ekranlara veda mı edecek?


Bodrum Masalı ne zaman final yapacak?

Kanal D ekranlarının sevilen dizi hakkında sosyal medyada çıkan söylentiler sevenlerini üzdü. Dizinin en son gün değişikliği kararından sonra final yaparak ekranlara veda edeceği dedikodusu dizinin fanlarını üzdü.

bodrum-masali-ekranlara-veda-mi-edecek

Yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün yazdığı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı romantik gençlik dizisinden üzücü haber geldi. Önce dedikodu olarak lanse edilen bilginin doğruluğu bizzat posta gazetesinin televizyon yazarı Mesut Yar’dan geldi. Mesut Yar yazısında “Gününü değiştiren Bodrum Masalı’nın (Kanal D) son bulacağı bizzat dizi oyuncularından birinin ağzından kaçtı. Kaçtı da ne oldu? Aslında sürpriz olmadı.” dedi. Böylece dizinin çok yakın bir zamanda final yapacağı belli oldu.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı 15 Eylülde Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Neden yayınlanmıyor?

Şuan için dizinin final tarihi ve bölümü netleşmedi. Ancak olayların hızlı gelişimine baktığımızda, örneğin aslı ile ateş arasında cereyan eden aşk, yakında filizlenecek gibi. Diğer taraftan Yıldız’ın Faryalı’dan gizlediği sır çok yakında ortaya çıkacak.(ki bizce Ateş Faryalı’nın oğlu) tüm bu gelişmeler bir arada düşünüldüğünde bize göre dizi 2-3 bölüme dizi final yapacak.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Cenk Kim? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler

Bodrum Masalı 12. bölüm fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın