Bodrum Masalı Faryalı Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi


Bodrum Masalı Faryalı Kimdir? Gerçek Adı ne?

Bodrum Masalı Dizisinde başrol oynayan Faryalı karakteri afili bir isimle dikkatleri üzerine çekti. İsmi gibi oynadığı karakter de merak konusu olan karizmatik oyuncumuzun gerçek adı Timuçin Esen‘dir. Dizide Kelebek’in ağabeyi. 8 yıl önceki kazadan beri kardeşine babalık da yapıyor. Lisenin ardından çalışmaya başladığı, şimdi patronu olduğu otel için Bodrum’a gelen Evren ve Yıldız, onun canını sıkacak gibi. Yılıdız’ın eski sevgilisi olması hasebi ile dizide Yıldız-Evren ve Faryalı arasında bakalım neler yaşanacak?  1973 Adana doğumlu olan yakışıklı oyuncu 189 boyundadır.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Su Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi 

Bodrum Masalı Timuçin Esen’in Oynadığı Diziler

Bir çok dizi, sinema ve tiyatro da rol alan yakışıklı oyuncu Timuçin Esen son olarak Gönül İşleri Dizisinde rol almıştır. Yazı Tura, Labirent ve Senin Hikayen gibi sinema filmlerinde de oldukça beğeni almıştır.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Aslı'nın Babası Kim? Aslı Kimin KızıBodrum Masalı Timuçin Esen’in Sevgilisi

Timuçin Esen magazin dünyasından uzak ancak ilişkileri de bir o kadar merak konusu olan bir oyuncu ancak oyuncumuz ne kadar yakışıklı ve karizmatik olsa da çapkın birisi değil. Duruşu gibi karakteri de düzgün bir aile babasıdır. Timuçin Esen uzun süredir.Bilge Türe ile evlidir ve bir kız çocukları vardır.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı 10.Bölüm Çalan Şarkı ve Sözleri:Sezen Aksu'Başını göğsüme Sakla Sevgilim'

Bodrum Masalı Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri? Tüm Oyuncular ve Rolleri İçin Tıklayınız

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın