Bodrum Masalı Nejat (Keman Hocası) Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu ve Yaşı?


Bodrum Masalı 20 Kasım Yeni Gelen Keman Hocası Kimdir? 

Bodrum Masalı Kanal D ekranlarında heyecanla izlenmeye devam ederken diziye 20 Kasım günü yeni bir oyuncu dahil oluyor. Dizide Su’nun Amerika’ya gitme hayalleri suya düşünce kendisine yeni bir yol çizmeye karar verir ve özel Keman dersleri almak ister. bodrum-masali-sunun-ozel-ders-istedigi-kisi-kimBodrum Masalı Nejat Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu ve Yaşı?

Diziye Su’nun Keman Hocası karakteri ile giren yakışıklı oyuncumuzun gerçek ismi Kıvanç Kasabalı’dır. Kıvanç Kasabalı 1975 İstanbul doğumludur. 41 Yaşındaki yakışıklı oyuncu 185cm boyunda ve 82kg’dır.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Alara Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi

bodrum-masali-20-kasim-yeni-gelen-oyuncu-kim

Bodrum Masalı Yeni Gelen Keman Hocası Nejat (Kıvanç Kasabalı) Sevgilisi-Eşi Kim

Kıvanç Kasabalı Bedel dizisinin güzel oyuncusu Sedef Avcı ile evlidir. Çiftimiz 2005 yılında hayatlarını birleştirmiş ve 10 yıllık evli olan ünlü çiftimizin beraberliği ilk günkü gibi mükemmel bir şekilde devam etmektedir demek oldukça doğru olacaktır. Bu durumu yakın zaman da Sedef Avcı ve sevgilisi yani eşi Kıvanç Kasabalı yaptıkları açıklamalar da dile getirmişlerdir.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Lal Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Dizler ve Sevgilisi


borum-masali-kivanc-kabali-kimle-evli

Aşk evliliği yaptıklarını belirten çiftimizin şu an bir hayli mutlu olduklarını söyleyebiliriz. Bu güzel evlilikten Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı’nın bir de çocukları bulunmaktadır. Oğullarının ismini Can koyan ikili, mutlu aile tablosunun resmi niteliğinde bir ilişkiye sahiptir. Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerin de ise başarılar dileriz.

kivanc-kasabali-bodrum-masali

Bodrum Masalı Nejat (Kıvanç Kasabalı) Kariyeri-Oynadığı Diziler

Yaprak Dökümü dizisindeki Cem, Merhamet dizisinde Sinan,Ayrılsak da Beraberi dizisinde İtalyan Adam, Kanlı DÜğün dizisinde Cemal, Küçük Kadınlar Dizisinde Ozan, Samanolu Dizisinde Ali, ve son olarak Ağlatan Dans dizisinde Mert rolü ile ünlenen yakışıklı oyuncu Bodrum Masalı Dizisine de Kaman hocası rolüyle oldukça değer katacak gibi görünüyor.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Şevval Sam (Yıldız) Abalım Cepkeni Türküsü Ve Sözleri

bodrum-masali-yeni-gelen-keman-hocasi

Bodrum Masalı Yeni Gelen Keman Hocası (Kıvanç Kasabalı) Fotoğrafları

Bodrum Masalı Yeni Gelen Keman Hocası (Kıvanç Kasabalı) VidiosuSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın