Bodrum Masalı Uzay Kim? Gerçek Adı,Oynadığı Diziler ve Sevgilisi


Bodrum Masalı Uzay Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu

Bodrum Masalı dizisinin yakışıklı oyuncularından Uzay karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek ismi Serhan Onat olup 189 boyunda ve 79 kg’dur. Dizide Yeni neslin kötülük meşalesi onun elinde. Küçük yaşta anne ve babasını kaybetmiş, üvey babası Gönenç’le büyümüş. Müthiş zeki, esprili ve sivri dilli. Alara’nın aşkı yüzünden Ateş’e düşman. Allah vergisi zekasını Ateş ve Alara’nın kavuşamaması için kullanacak. Bakalım dizide Ateş-Alara ve Uzay arasında başka neler yaşanacak? Serhat Onat kimdir?

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı 12. bölüm çalan şarkı ve sözleri Aşkın Nur Yengi_Yazık

Bodrum Masalı Uzay’ın Oynadığı Diziler

Serhan Onat genç yaşına rağmen kendisini geliştirmiş ve bir çok alanda başarı kat etmiştir. Reyting rekorları kıran Muhtşem Yüzyıl Dizisinde Sultan Murat’ın gençlik yılları karakterini canlandırmış ve ün kazanmıştır.

Bodrum Masalı Uzay’ın Sevgilisi

Bodrum Masalı dizisinin yakışıklı oyuncusu Serhan Onat genç kızların da ilgisini çekmeyi başardı. Haliyle oyuncumuzun aşk hayatı da merak konusu oldu. Yakışıklı oyuncumuz ile ile ilgili henüz medyaya yansıyan bir ilişki olmadığı için bir bilgi edinemedik. Serhan Onat’ın aşk hayatı ile ilgili bilgi sahibi olan okuyucularımız varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı 13 Kasım Çalan Şarkı ve Sözleri 'Yarim Gezdiğin Yola Bakarım Uzun Uzun'

Bodrum Masalı Diğer Tüm Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri İçin TıklayınızBodrum Masalı Oyuncuları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın