Caner ile Şilan Neden Olmadı? Neden Tartıştılar? Neden Bitti? Neden Ayrıldılar? Esra Erol’da


Caner ile Şilan Neden Tartıştılar? Neden Bitti? Neden Olmuyor? 30 Eylül

Esra Erol’da Atv ekranlarının en çok sevilen programlarından birisi. İzdivaç programında yıllardır ilgiyle takip edilen damat adayı Caner ile çok sevilen gelin adayı Şilan arasında Umre’ye gitme muhabbeti üzerine başlayan, reklam aralarında ve program sonrasında da sık sık samimi muhabbet etmeleri üzerine devam eden ve bunun üzerine Melek’in ortaya attığı Şilan Caner’e aşık muhabbeti üzerine başlayan görüşmeler aslında iyi gidiyordu.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Bahar'ı Çileden Çıkaran Olay Ne? Bahar Neden Göz Yaşlarına Boğuldu?

 

Şilan Caner ile umreye gitmek isteyerek evlenmek istediği mesajını vermişti. Caner’de duruşu ve karakteriyle beğendiği Şilan ile görüşebileceğini söylemişti. Ancak ne olduysa oldu Şilan ile görüşmeler bitti. İzleyicide haklı olarak Caner ve Şilan neden olmadı? Şilan ile Caner neden tartıştı? Caner Şilan’a neden hayır dedi? Caner Şilan’ı neden istemedi? şeklindeki soruların cevaplarını arıyor?

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Caner İle Şilan Görüşmesi Son Durum Ne? Devam Ediyor Mu Bitti Mi?

esra-erolda-caner-berke-barisacak-mi2

 

Caner ile Şilan Neden Olmadı? Neden Ayrıldılar? 

Caner Esra Erol’a geldiği günden beri belli başlı kurallar ve kriterler koydu. Bu kurallarının da arkasında duran Caner fazla dekolte ve açık giymeyen, ailesi ile yaşayan, sosyal medyada çok aktif olmayan, açık saçık pozları bulunmayan bir gelin adayı isteyen Caner Şilan’ı görünüş olarak beğense de geçmişteki dekolteli ve açık fotoğrofları Caner’i çok rahatsız etmiş ve Şilan’a olmaz demiştir.Bunun üzerine biten görüşmeler hem sevenlerini hem tüm izleyenleri oldukça üzdü. Bakalım Caner İle Şilan tekrar görüşecek mi? Şilan Caner için değişecek mi? Caner Şilan’ı olduğu gibi kabul edecek mi?

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Berke Caner Evlenecek mi?

esra-erolda-caner-berkeden-buyuk-yuzlesme-herkesten-saklanan-o-isim-kim7

 

Esra Erol’da Caner İle Şilan Arasında Neler Yaşandı

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın