Çarkıfelek 8 Ağustos Kim Ne Kazandı? Arabayı Kim Kazandı?


Çarkıfelek 8 Ağustos Kim Ne Kazandı? Finale Kim Kaldı?

Çarkıfelek 7 Ağustos Pazar akşamı yayınlanan 22. bölümde İlk soruyu Okan cevapladı ve yarışmaya diğerlerinden önde başlamış oldu. Şarkı Sözü etabı için gerekli harfleri kızlara göre daha erken toplasa da soruyu ilk seferinde bilmedi ve Tuğçe“Her güzele koşma demedim mi?” cevabıyla 1000 puan alarak ilk yarışmayı kazandı ve borçlarının %60’ı ödendi.

carkifelek-14-agustos-yarismacilari-kimler-kim-ne-kazandi

Kamyon Arkası etabında çarkı ilk Tuğçe Ç. çevirdi. Ancak kızlar cevapları bulamadı. Okan “Hayatımı yazsam duble yol olur.” cevabıyla bu etaptan 250 puan alarak yarışmayı kazandı ve borcunun %70’i ödendi.
Ünlü Aile etabında çarkı Tuğçe Ö. çevirdi. Yarışmayı “Çolpan İlhan ve Kerem Alışık” cevabıyla 300 puan alarak Okan kazandı. Çarkı çevirince %40 ve %30’u kabul etmedi ancak üçüncü hakkında sıfır çıktı. Ve üçüncü etapta borçları silinmedi.

1. etapta Haydi Güle Güle Git şarkı Sözünü bilen Burçin 3450 puanla laptop kazandı. 2. etapta da yine Burçin bu defa 250 puanla boşluk doldurmaca yarışmasında “Patlıcan Salatası-Çoban Salatası-Laf Salatası” cevabı ile 250 puan değerinde ütü aldı.

Dizi Haber Sitesi  Eski zamanlarda gökyüzüne bakıp ahter'-i Dünbeladar' gördüğünü söyleyen kişi ne görmüştür

3. etapta Duvar yazısı ile  Racky Alper ” Gökten Yağmur yağsa Aramızdan Su Sızmamalı” cevabıyla 1250 puanı kullanarak laptop aldı.

Çarkıfelek 8 Ağustos Arabayı Kim Kazandı?

Çarkıfelek Tüm turlar sonunda Tuğçe Ö. 1000, Okan 6750, Tuğçe Ç. 0 puan aldı. Araba için yarışma hakkı kazanan 6750 puan ile Okan oldu. Okan’a 3 numaralı kırmızı zarfı seçöesinden sonra bir meslek soruldu. Okan “çarkçıbaba” cevabını verilen sre içerisinde cevaplayamadığı için kendi zarfının içindeki teknoloji paketini de kaybetti. Bakalım8 Ağustos Pazartesi akşamı finale kim kalacak? Araba şansını kim yakalayacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın