Cennetin Gözyaşları Melisa Kim? Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Oynadığı Diziler


Cennetin Gözyaşları

Cennetin Gözyaşları Melisa Kim? Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Oynadığı Diziler? ATV ekranlarında yayınlanacak olan Cennetin Gözyaşları 23 Eylül itibari ile ekranlar ile buluşuyor. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Sadullah Celen’in yönetmenliğini yaptığı dizi Cennet’in Gözyaşları bu akşam Atv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Cennetin Gözyaşları Melisa Kim? Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Oynadığı Diziler ? sorularının cevaplarını dizihabersitesi ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

Cennetin Gözyaşları Melisa Kim
Cennetin Gözyaşları Melisa Kim

 

Cennetin Gözyaşları Melisa Kim

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Cennetin Gözyaşları dizisinde cast çalışmaları devam ediyor. Cennetin Gözyaşları Melisa Kim? Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Oynadığı Diziler nelerdir? Cennetin Gözyaşları Melisa karakterini canlandıracak olan oyuncumuzun gerçek adı Zehra YILMAZ. Zehra YILMAZ, 25 Haziran 1994 (23 Yaşında) İstanbul doğumludur. Oyuncumuz, 168cm boyunda ve 54 kilodur. Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitim almıştır. Güzel oyuncumuz, genç şarkıcılardan Cem Belevi ile mutlu bir birliktelik yaşamaktadır.

 

Cennetin Gözyaşları Melisa Kim
Cennetin Gözyaşları Melisa Kim

 

MELİSA SOYER‬ ‪Melisa, Soyer ailesinin biricik güzel kızı, gözbebeğidir. Anne babası tarafından son derece şımartılarak büyütülmüştür. Mahir’in kızına olan düşkünlüğü her kız babası gibidir ama Arzu’nun Melisa’ya düşkünlüğü başkadır. Dışa dönük, arkadaş canlısı, gezmeyi, eğlenmeyi, hayatı seven bir kızdır. Kıskanç ve bencildir.  ATV

 

Cennetin Gözyaşları ATV
Cennetin Gözyaşları Melisa Kimdir

 

Zehra YILMAZ’ın Yer Aldığı Yapımlar:

  • Bodrum Masalı – 2016
  • Cennetin Gözyaşları – 2017

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın