Cennetin Gözyaşları Ömer Kim? Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Oynadığı Diziler


Cennetin Gözyaşları

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Cennetin Gözyaşları 23 Eylül itibari ile ekranlar ile buluşuyor. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Sadullah Celen’in yönetmenliğini yaptığı dizi Cennet’in Gözyaşları bu akşam Atv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Cennetin Gözyaşları Ömer Kim? Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Oynadığı Diziler ? sorularının cevaplarını dizihabersitesi ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

Cennetin Gözyaşları Ömer Soyer
Cennetin Gözyaşları Ömer GÜRSU Kim

Cennetin Gözyaşları Ömer Kim

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Cennetin Gözyaşları dizisinde cast çalışmaları devam ediyor. Cennetin Gözyaşları Ömer Kim? Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Oynadığı Diziler nelerdir? Cennetin Gözyaşları Ömer GÜRSU karakterini canlandıracak olan oyuncumuzun gerçek adı Oktay ÇUBUK. Oktay ÇUBUK 12 Aralık 1996 (21 Yaşında) İzmir doğumludur. Oyuncumuz 182cm boyunda ve 72 kilodur. Oktay ÇUBUK, lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra İstanbul’a gelmiştir. Bilgi Üniversitesi Sinema TV bölümünü okumuştur. Oyuncumuz Öykü Şahin ile birliktedir.

Cennetin Gözyaşları Oyuncuları
Cennetin Gözyaşları Ömer Kim

 

ÖMER GÜRSU‬ ‪Ömer, Suna’nın gözbebeği, biricik oğludur. Babası, Ömer henüz ilkokulda iken onları terk edip gittiği için hem okumuş hem çalışmıştır. Ama bundan dolayı niç bir zaman şikayet etmemiştir. Elindekiyle yetinmeyi bilen, güler yüzlü, sevimli, esprili bir delikanlıdır o. Çok büyük hayalleri yoktur. Onun için annesi hayatta ki en kıymetli varlığıdır. ATV ‬

Oktay ÇUBUK’un Yer Aldığı Yapımlar:

  • Cennetin Gözyaşları

 

Cennetin Gözyaşları ATV
Cennetin Gözyaşları Ömer (Oktay ÇUBUK) kim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın