Cesur ve Güzel 8 Aralık 5. bölümde neler olacak? Özet-İpuçları ve fragman


Cesur ve Güzel 8 Aralık 5. bölümde neler olacak?

O “İlk Öpücük” Cesur için uçurum, Sühan için bıçak sırtı olsa da , ikisi de , o anın etkisinden uzun süre kurtulamazlar. Banu bu öpücükle Cesur’u kaybedeceğini hisseder. Cesur’u, Sühan’dan uzak tutmak için, kendi önlemlerini alır. Öte yandan, Cahide de Sühan’ın aklına Cesur’la ilgili şüphe tohumları ekmektedir. Sühan, bu şüphenin izinden gider.

cesur-ve-guzel-8-aralik-5-bolumde-neler-olacak-ozet-ipuclari-ve-fragman

Cesur ve Güzel 8 Aralık 5. bölüm Özet ve İpuçları

Cesur, geçmişini Tahsin Korludağ’ın elinden yavaş yavaş almaya kararlıdır. Düşmanının güvenini kazanmak için büyük bir oyun oynar. Bu oyunun tek kazananı Cesur olmalıdır. Cesur, Korludağ’ları bitirmek için attığı her adımda kendi aleyhine olacak olayların başlamasına engel olabilecek mi? Cesur bu büyük davasında zarar görmeden galip gelebilecek mi? Sühan Cesur’dan şüphelerinde haklı çıkacak mı? Cesur’un gerçek amacını anlayacak mı?
 cesur-ve-guzel-8-aralik-5-bolumde-neler-olacak-ozet-ipuclari-ve-fragman-2
Cesur borsada verdiği tüyo ile haklı olduğunu kanıtladı. Korludağlılara karşı elini bir kez daha kuvvetlendirmiş oldu. Cesur mücadelesinde korludağ ailesine karşı güven kazanıp kendisini aileye daha da yakın hale getirecektir. Cesur zekası ve cesaretiyle amacına ulaşabilecek mi? Yoksa en az kendisi kadar zeki olan Sühan karşısında kendisini açığa mı çıkartacak?

Cesur ve Güzel 4. bölümden resimler

 

Dizi Haber Sitesi  Cesur ve Güzel Cesur Ölecek mi? 22 aralık

Cesur ve Güzel 8 Aralık 5. bölüm fragmanı(Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın