Cesur Ve Güzel Banu Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Ve Kariyeri


Cesur Ve Güzel Banu Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu,

Star Tv’nin sevilen dizisi Cesur başrol oyuncuları olan Sühan karakterine can veren Tuba Büyüküstün ve Cesur karakterine can veren Kıvanç Tatlıtuğ kadar yardımcı oyuncuları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dizide Banu karakterine can veren güzel oyuncumuzun gerçek ismi Gözde Türkpençe’dir. Gözde Türkpençe 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. 32 yaşındaki güzel oyuncu 172cm boyunda ve 64kg’dır.

cesur-ve-guzel-banu-kimdirCesur Ve Güzel Banu (Gözde Türkpençe) Kariyeri  ve Oynadığı Diziler,

Gözde Türkpençe Oyunculuk, dans koreograflığı ve eğitmenliği görevlerini yerine getirmektedir. Liseyi Sainte Pulcherie Fransız Lisesi’nde, üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nde tamamlamıştır. Ayrıca Mimar Sinan Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimide almıştır. Ayrıca birçok müzik klibi,reklam filmi ve tiyatroda rol alan güzel oyuncu ) Ulan İstanbul, Güzel Çirkin, Küçük Hesaplar, Canan, Perihan,Türkan,Proje13 ve Şöhret Okulu gibi dizilerde rol almıştır.
cesur-ve-guzel-banu

Dizi Haber Sitesi  Cesur Yürek Ferhat Bozdağan Kim? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler


Cesur Ve Güzel Banu (Gözde Türkpençe) Sevgilisi

Ahu Türkpençe yeni sevgilisi Arda Sözen ile yollarını ayrıdıktan sonra bir süre aşk hayatı ile gündeme gelmekten oldukça uzak durmuştur. Durum böyle olunca neredeyse yediden yetmişe herkes kendisinin aşk hayatı hakkında ufacıkta olsun bilgi elde edebilmek adına çabalamaya başlamışlardır. Ancak ne yazık ki Ahu Türkpençe’nin sevgilisi olmadığı için yeni bilgilere ulaşmak neredeyse imkansız bir hal almıştır. Eminiz ki vermiş olduğumuz bu haber genç ve güzel oyuncumuzun özellikle de erkek fan grubundan oluşan hayran kitlesi oldukça çok mutlu olmuşlar ve sevinmişlerdir. Sempatik güzelimizde bir süre aşk hayatına ara vermiştir. Bu nedenle ilerleyen günlerde bu konularda tekrar gündeme gelir mi bilinmez ama umarız yakın zamanda kendisini hak edecek, ona yakışacak yakışıklı mı yakışıklı güzel mi güzel bir beyefendi ile hayatını birleştirir. Kendisine aşk hayatında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz

Dizi Haber Sitesi  Cesur Yürek Arzu Kimdir? Gerçek Adı, Boyu,Kilosu, Yaşı, Sevgilisi Ve Oynadığı Diziler

cesur-ve-guzel-banu-kim

Cesur Ve Güzel Banu (Gözde Türkpençe) Fotoğrafları ve Vidiosu

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın