Cesur Ve Güzel Cesur Ölecek Mi? Kurtulacak Mı?


Cesur Ve Güzel Cesur Ölecek Mi,

Cusur ve Güzel Dizisi Star Tv ekranlarında tüm hecanı ile devam ederken 22 Aralık Perşembe akşamı sevenlerini üzen bir durum oldu ve Sühan pusuya düşürülerek vuruldu.Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde babasının sürpriz evliliğinden kötü etkilenen Sühan’ı, Cesur teselli eder. Bu durum Bülent’i çileden çıkarır, Cesur’a karşı giderek daha çok hırslanmıştır.Dizi Haber Sitesi  Cesur ve Güzel Dizisi Tuba Büyüküstün Kim? Oynadığı Diziler-Hayatı-KariyeriCesur Ve Güzel Cesur Kurtulacak Mı?

Cesur, Sühan’ı Nişantaşı’ndaki eve götürür. Birlikte vakit geçirirler, Cesur bu evde babasıyla ilgili yeni bir ipucuna ulaşır ve bunu araştırmaya başlar.
Öte yandan Korludağ çiftliğine yerleşen Adalet’in gelişi zoraki kutlanırken, Cahide, Hülya’nın ortadan kaybolduğunu geç fark eder. Cahide bebeğini kaybedeceği korkusuyla büyük paniğe kapılır. Bülent’le birlikte bu durumun peşine düşerler. 
Sühan ve Cesur’un herkesten uzakta yaşadıkları gün unutulmaz olur. Cesur için güzel bir sürpriz planlayan Sühan, bunun için harekete geçtiğinde Cesurla ilgili çok önemli bir şey öğrenir.  Aynı dakikalarda Cesur’a da Sühan’la ilgili bir tuzak kurulmuştur. Sühan söz konusu olduğu için, Cesur tuzağa doğru hiç bir şey düşünmeden, gözü kapalı ilerlemiştir. Tuzağa düşen Cesur Turan tarafından düştüğü tuzakta vurulmuştur ancak ölmeyecek tabi.Dizi Haber Sitesi  Cesur ve Güzel 8 Aralık çalan şarkı ve sözleri-Eşref Vakti - Beter

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın