Cesur ve Güzel Rıfat (Müfit Kayacan) Öldü mü? Ölecek mi? Başka Bir Dizide mi Oynayacak?


Cesur ve Güzel Rıfat (Müfit Kayacan) Öldü mü? Ölecek mi?

Stat Tv ekranlarında 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Rıfat karakterini canlandıran Müfit Kayacan aracıyla kaza yapar ve ağır yaralıdır. Rıfat (Müfit Kayacan) ölecek mi? Diziden ayrılacak mı? Başka bir dizide mi oynayacak. Tüm bu soruların cevabı yazımızda.Dizi Haber Sitesi  Cesur Ve Sühan Dans Müziği? Havuz Sahnesi? 19 Ocak Cesur Ve Güzel

Cesur ve Güzel Rıfat (Müfit Kayacan) Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

Cesur ve Güzel 13. Bölümde Sühan babası ve sevdiği adam arasında kalır. Cesur’un Korludağ da yaptığı değişim Sühan ile tekrar yakınlaşmasını sağlar. Cahide ve Hülya’nın buluşması Korhan’a şok etkisi yapar. Kasabada yaşanan olaylar Cesur’u Tahsin Karlıdağ ile karşı karşıya getirir. Sühan’ın doğum günü ile Sevgililer günü aynı gün olunca Cesur Sühan’a sürpriz hazırlar. Cesur ve Sühan bir birlerine olan aşkı itiraf ederler.

Dizi Haber Sitesi  Cesur Ve Güzel Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlıyor? Konusu? Fragmanı


14. Bölümde ise Sühan babasına gerçekleri açıklaması için ısrar eder. Polis gerçekleri öğrenmek için Karlıdağın ifadesine başvurur. Cesur’a gelen telefon Cesur’u hüzne boğar. Rıfat kaza yapmış ve ağır yaralıdır. Bu bize Rıfat karakterini canlandıran Müfit Kayacan’ın başka bir dizi de mi oynayacak sorusunu aklımıza getirdi. Şuan için bu konuda bilgi verilmedi. Bilgiler geldikçe paylaşılacak.

Dizi Haber Sitesi  Cesur ve Güzel Sühan (Süphan) Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Ve Oynadığı Diziler

Cesur ve Güzel 14. Bölüm fragmanı?Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın