Cesur ve Güzel Yeni Gelen Savcı Serhat Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler ve Sevgilisi


Star tv ekranlarında sevilerek izlenen Cesur ve Güzel dizisi her perşembe heyecanla izlenmeye devam ediyor. Dizide bu hafta yeni gelen savcı Tahsin Korludağ’ı oldukça zorlayacak gibi. Savcı Tahsin Korludağ’dan hiç hoşlanmamıştır. 

Tahsin Korludağ’ın bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökecek olan Savcı karakteri herkesçe merak konusu oldu.. Dizide Savcı karakteri ile karşımıza çıkan oyuncumuzun gerçek ismi Serdar Özer’dir. Serdar Özer 1980 İstanbul doğumlu olup İstanbul Üniversitesi Turuzim Otelcilik mezunudur.Dizi Haber Sitesi  Cesur ve Sühan'ın Kaldığı Otel Nerede? Otelin İsmi Ne?

Cesur ve Güzel Yeni Gelen Savcı Serhat’ın (Serdar Özer) Oynadığı Diziler

en son geçtiğimiz günlerde final yaparak ekranlara veda eden Fox Tv’nin sevilen dizisi Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Rngin karakteri ile gördüğümüz Serdar Özer daha önce de Hekimoğlu, Yanık Koza,Küçük Kadınlar, Ay Tutulması, Dedemin Dolabı, Emret Komutanım ve Kaderimin Yazıldığı gün dizilerinde rol almıştır.

Dizi Haber Sitesi  Cesur Ve Güzel Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlıyor? Konusu? Fragmanı


Cesur ve Güzel Yeni Gelen Savcı Serhatın (Serdar Özer) Sevgilisi

Cesur ve Güzel dizisinin yakışıklı ve karizmatik savcısı Serdar Özer karakterinin özel hayatı da merak konusu oldu. Serdar Özer ile ilgili yaptığımız araştırmalar neticesinde çiğdem Özer ile evli olduğunu öğrendik. çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Cesur ve Güzel Dizisi Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Cesur ve Güzel Yeni Gelen Savcı’nın (Serdar Özer) Vidiosu

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın