Cesur Yürek 16 Mart Final mi Yapıyor? Neden Bitti?

1

Show Tv ekranlarında Perşembe günleri yayınlanan dizisi Cesur Yürek’ten izleyicisine kötü haber geldi. Cesur Yürek işlediği konusu ile bir kabadayı ve mafya dizisi haline gelmişti. Dizi de İstanbul’un kenar mahallesinde yaşayan Ömer’in hapisten çıktıktan sonra başından geçenleri ve mahallesine dadanan mafyayı nasıl alt ettiğini anlatan dizi Cesur Yürek Final yapma kararı aldı. Cesur Yürek’i ilgiyle takip eden izleyicinin merak ettiği konu Cesur Yürek ne zaman final yapar? Neden Final kararı aldı?

Cesur Yürek 16 Mart Final mi Yapıyor? Neden Bitti?

Show Tv’nin ilgiyle takip edilen dizisi Cesur Yürek malesef 16 mart perşembe günü final kararı aldı. Bol aksiyon ve heyecan sahnelerinin bol olduğu dizi Baş rollerinde Onur Tuna, Avni Danyal, Rüveyda Öksüz’ün paylaştığı dizide ülkemizdeki mafya yapılanmalarını ilginç bir açıdan ele alıyordu.

Cesur Yürek 16 Mart Final mi Yapıyor? Neden Bitti?

Cesur Yürek’in final yapma kararı alma nedeni ise beklenen reytingleri alamaması gösterildi. Cesur Yürek 21.Bölüm itibariyle ekranlara veda edecek. 23 Mart da izleyici Cesur Yürek izleyemeyecek. Özellikle Perşembe günleri Vatanım Sensin, Survivor gibi reytinglerde yüksek programların olması Cesur Yürek’in final kararı almasına neden oldu. Siz Cesur Yürek’in final kararı almasını nasıl değerlendiriyorsunuz. Show Tv de perşembe günleri hangi diziyi görmek istersiniz? Bu konudaki duygu ve düşüncenizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Cesur Yürek 19. Bölüm Videosu!

1 Yorum

  1. En güzel dizileden biri cesur yürek bu zamana kadar iki dizi izledim biri DELİ YÜREK, diyeri CESUR YÜREK ti yazık oldu ya reytingler ancak saçma sapan şeylerle yükselir yok kız evlendirme yok karıya adam bulma yok adama karı bulma yok kız bsşkası ile konuştu yok erkek başka kıza msj atmış tartışmalar yapmacık nasıl olurda bu gibi şeyler izlenip reyting yapıyor anlamadım. Anlayan varsa anlatsın arkadaşlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here