Cesur Yürek Serdar Kazancı Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler


Show Tv ekranlarında yayınlanan Cesur Yürek dizisinde diziye yeni karakterlerde girmeye başladı. Fark Film’in yapımcılığını üstlendiği baş Rollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Rüveyda Öksüz’ün oyndığı Cesur Yürek Kadrosuna daha önce Kavak Yelleri, Osmanlı Tokatı, Dağ II ve en son Arka Sokaklar dizisinde rol alan Enis Benderlioğlu dahil oldu.

Cesur Yürek Serdar Kazancı Kim? Gerçek Adı?

İstanbul’da sıradan bir balıkçı mahallesinde yaşayan Ömer askerden döndüğünde mahalleyi mafya basmış ve her şeylerini elinden almaktadır. Ömer bu duruma dur diyecektir. Yanında idealist Avukat Berrin’in de vardır. Zamanla bir birlerine aşık olacak çifti bir çok zorlu görev beklemektedir. Sıradan bir kişi iken ailesi ve vatanı için bir kahramana dönüşecek Ömer’in hikayesini konu alan Cesur Yürekte Serdar Kazancı karakteri ile dizi de yer alan oyuncunun gerçek adı Enis Benderlioğludur.

Dizi Haber Sitesi  Cesur Yürek Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri? Tüm Oyuncular Ve Rolleri

Perşembe günleri Show Tv de yayınlanan Cesur Yürek dizisine dahil olan Enis Benderlioğlu 1979 Ankara doğumludur. Enis Berberlioğlu oyunculuğunun dışında fotoğrafçı, seslendirmen, grafikerdir. Eğitimini Hacettepe Güzel Sanatlar Fakültesi‘ni bitirerek tamamlayan oyuncu ilk olarak Heykel Bölümünü okumuş daha sonra Grafiker Bölümüne geçmiştir. Bir dönem Trt tanıtım koordinatörü olarak görev yapmıştır. 2010 yılında Ceren Şekerci ile evlendi. Enis Benderlioğlu 3D Animasyon, Grafik gibi yarışmalarda bir çok ödülü bulunmaktadır.

Dizi Haber Sitesi  Cesur Yürek Ferhat Bozdağan Ölecek Mi? Ömer Ferhat'ı Öldürdü Mü? Ferhat Diziden Ayrıldı Mı?

Cesur Yürek Serdar Kazancı (Enis Benderlioğlu)Oynadığı Diziler

Enis Benderlioğlu Adem’in Trenleri filminde Bekir karakterini, Sessiz Fırtınada İbrahim, Dedektif Biraderler de Savaş karakteri, Kavak Yellerinde ise Burak karakterini canlandırdı.Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde ise Dumrul karakteri ile karşımızdadır. Trt 1 de yayınlanan Ayrılık adlı dizi de Eytan karakterini canlandırdı. Diğer oynadığı projeler ise; 4 Saat, Kabakurgu, Bukelamun, Camgöz – Kan ve Vanilya, Yer Gök Aşk, Galip Derviş ve Yalan Dünya.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın